Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ triumfas (1)

Fotoreportažai, Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-04

Klaipėdos „Dragūno“ ir Kauno „Žalgirio“ rankininkių pergalėmis sekmadienį baigėsi Utenoje vykęs Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketvertas. Tiek „Dragūnas“, tiek ir „Žalgiris“ taurės turnyro nugalėtojais tapo po dvejų metų pertraukos. 

handball.lt nuotr.

Vyrų turnyro finale „Dragūno“ rankininkai susitiko su praėjusių metų taurės laimėtoja Vilniaus „Šviesa“. Įpusėjus pirmam kėliniui „Dragūnas“ išsiveržė į priekį 12:6 ir „Šviesos“ treneriui prireikė paimti jau antrą minutės pertraukėlę. Po jos „Šviesa“ laimėjo atkarpą 4:0 ir jau „Dragūno“ treneris paprašė pertraukėlės perstatyti savo komandos gretas. Pirmą kėlinį „Dragūnas“ laimėjo dviem įvarčiais 16:14. 

handball.lt nuotr.

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi įvarčiais, bet po kelių vilniečių klaidų „Dragūnas“ 42 min. susikrovė šešių įvarčių persvarą 28:22. „Šviesa“ puolime vietoje vartininko pradėjo leisti septintą aikštės žaidėją ir netrukus atsilikimą sumažino perpus 26:29. Bet „Dragūnas“ daugiau neleido varžovams priartėti ir 54 min. atstatė turėtą persvarą 33:27.  Rungtynių pabaigoje „Šviesai“ nepavyko pasiekti persilaužimo ir „Dragūnas“ laimėjo finalą rezultatu 38:31. 

handball.lt nuotr.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo abu krašto žaidėjai – Laurynas Simonavičius ir Mykolas Lapiniauskas pelnė po 9 įvarčius, 7 įvarčius prie pergalės pridėjo Gytis Šmantauskas, 5 įvarčius įmetė Karolis Stropus. „Šviesos“ komandai po 6 įvarčius pelnė Šarūnas Ugianskis ir Valdas Drabavičius, 5 įvarčius įmetė Karolis Bliuvas. „Pernai net nepatekome į taurės turnyro finalą. Tai šiemet mus vedė didelis noras ir žaidėjų atsidavimas. Labai džiaugiuosi vyrais, kurie parodė charakterį. „Šviesa“ kabinosi į kiekvieną aikštelės centimetrą, bet mes atlaikėme“, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis, kurio interviu nutraukė šampanu trenerį aplieję rankininkai.  

handball.lt nuotr.

„Puolimas, puolimas ir dar kartą puolimas – tai pagrindinė mūsų pralaimėjimo priežastis. Leidome atitrūkti varžovams šešiais įvarčiais. Vėliau susiėmėm ir grįžome į rungtynes, bet varžovai pasinaudojo mūsų negrįžimu į gynybą ir mus baudė greitomis atakomis. Laukėme tokio žaidimo ir žinojome, kad taip bus. Viską numatėme, bet neišpildėme to aikštelėje. Čia yra sportas ir gavosi taip, kaip gavosi“, – teigė titulą praradusios „Šviesos“ treneris Žygimantas Sinkevičius.

Žymos: |

Komentarai (1):

Įrašo “Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ triumfas” komentarų : 1

  1. jo parašė:

    Šaunuoliai, sveikiname ir džiaugiamės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo Baltijos rankinio lygos bronzą

Savaitgalį Estijoje vykusiame Baltijos rankinio lygos finalo ketverte vienintelė Lietuvai atstovavusi komanda – Klaipėdos „Dragūnas“ – paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo bilietą į Baltijos rankinio lygos finalo ketvertą

Šeštadienį vyko antrosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir „Mistra“ (Estija) komandų. Aršiai kovoję estų rankininkai savoje ...
2024-03-30
Skaityti daugiau

Sportas

Tarptautinio rankinio turnyro trofėjus iškeliavo į Estiją

Rugpjūčio 18-20 dienomis Klaipėdoje vyko jau 23-iasis tarptautinis rankinio turnyras pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti. Turnyre šiais metais dalyvavo 6 ...
2023-08-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This