Paryžiaus komunos gatvę gali remontuoti ilgiau nei porą metų

Miestas

Klaipėdos savivaldybė pradėjo ieškoti, kas galėtų kapitaliai suremontuoti Paryžiaus komunos gatvę. 1,2 km ilgio gatvę atnaujinti norima per 27 mėnesius, su galimybe šį terminą dar pratęsti.

Paryžiaus Komunos gatvė. Artūro Šulco nuotr.

Savivaldybė tikisi sulaukti rangovų, kurie už šį darbą pasiūlys ne didesnę nei 3,4 mln. eurų kainą. Darbai bus atliekami pagal UAB „Kelprojektas“ parengtus projektus.

Norintieji dalyvauti viešojo pirkimo konkurse dėl šio objekto statybos pasiūlymus turi pateikti iki vasario 21 d.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad 1970 m. nutiestos Paryžiaus komunos gatvės kapitalinio remonto projektavimas, prasidėjęs dar 2022 metų pavasarį, strigo, buvo pabrangęs, kartą sustabdytas, o jo užbaigimo terminas – atidėtas. Po pernai sausį pasirašyto papildomo susitarimo šios sutarties vertė nuo pradinės 39,4 tūkst. eurų sumos padidėjo iki 41,4 tūkst.

Projekte yra numatyta, jog Paryžiaus komunos gatvė ir po kapitalinio remonto liks C kategorijos, dviejų eismo juostų gatve. Tačiau šaligatviai pasikeis iš esmės, greta bus nutiesti ir dviračių takai.

6 Comments

 1. Kam

  tie dviračių takai, dėl kelių „kolesarijų” per dieną tokia galinga investicija. Geriau gatvę platesnę padarytų su protingo pločio šaligatviais, nes ir pėsčiųjų toje gatvėje nebūna daug. Išsiteks ir tie keli dviratininkai – pramogautojai, nes protingas žmogus nei į darbą, nei į sodą su dviračiu nevažiuoja.

  Reply
  • Tadas

   Išsipagiriok. Ir į darbą žmonėsir į mokyklą ivaikai vaikšto ir su dviračiais ir paspirtukais važiuoja. Jums vairuojantiems vis visko neužtenka ir taip pėsčiujų takus atimate parkingui toks jausmas, kad visi tik su mašinom.

 2. Vilija

  Naujas anekdotas, ar kompetencijos stoka planuotojų darbe? Dalis takų jau nutiesta palei futbolo stadioną, ar juos naujai ties? Viena gatvė, bet daug mokyklų ir stadionas, plius Klaipėdos vandens teritorija, kurioje gal vyks statybos bei renovuota Vaidilos aikštė. O kur dar viena intensyviausių pervažų prie Vėtrungės? 24 mėn su pratęsimu… Na kodėl gi ne, jei už pratęsimą gerai mokės…gerai rašė komentatorius apie darbuotoją su šiūpėle. Kibirą dar duos vandenį iš fontano atsinešt, kad per greitai nebūtų. Svarbiausia tradicijų išlaikymas Klaipėdoje!

  Reply
 3. Rimas

  Šioje gatvėje numatyta ir Ledo arena, ar buvo įskaičiuoti būsimi automobilių srautai ir pakavimas per renginius / varžybas. Jau Kauno gatvės rekonstrukcija ir joje atsiradę Policijos komisariatas o dabar ir Teismų rūmai, rodo didelę ne kompetencija, tiek miesto plėtros skyriaus, tiek kelprojekto. Terminas per didelis, nes Pajūrio gatvės rekonstrukcija parodė, kad panašaus pobūdžio darbai gali būti atlikti per 12-16 mėnesių

  Reply
 4. Jeg

  Po 45 metrus į mėnesį???? Čia apskaičiuota ant vieno žmogaus su šiūpeliu?

  Reply
  • Ne,

   čia apskaičiuota pagal pinigų išplovimo galimybes.Jei trumpiau vyks darbai – nepavyks išplauti visų numatytų sumų.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

„Turbo žiedo” Baltijos ir Taikos prospektų sankryžoje nebus

Klaipėdos miesto vadovai, nutraukę konkursą dėl Baltijos ir Taikos prospektų sankryžos, svarstė ir kitą variantą – įrengti čia „turbo žiedą”. Tačiau ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybėje įsisiautėjo cenzoriai*

Negana to, kad kai kurie Klaipėdos savivaldybės tarnautojai skundžiasi, jog yra ujami, persekiojami, žeminami (lietuviškai – mobinguojami), jiems dar uždrausta ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Sportas

Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų

Nors uostamiesčio daugiabučių namų kiemuose esama per 60 krepšinio aikštelių, savivaldybė pernai skyrė lėšų atsinaujinti tik dviem iš jų. Tiek pat ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This