Rekordiniam biudžetui pagrindinis komitetas pritarė vienbalsiai

Miestas

Trečiadienį posėdžiavęs Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas 2024 metų savivaldybės biudžeto projektui pritarė bendru valdančiųjų ir opozicijos atstovų sutarimu.

Beveik 13 proc. didesnis nei pernai planuojamas biudžeto projektas jau yra aptartas visuose komitetuose, jokių pastabų ar pasiūlymų iš Tarybos narių nebuvo gauta,  konstatuota Finansų ir ekonomikos komitete, kuris pagal reglamentą turi apibendrinti diskusijas.

Komiteto nariai šiek tiek padiskutavo apie žemės ir žemės nuomos aukcionus, iš kurių tikimasi papilomų pajamų į biudžetą, ir išreiškė lūkestį, kad biudžeto pajamų bus surinkta net daugiau nei dabar suplanuota.

Sprendimo projektu 2024 metais siūloma tvirtinti 329,468 mln. eurų prognozuojamų biudžeto pajamų ir asignavimų – 37,266 mln. eurų arba 12,8 proc. daugiau nei 2023 metais. Taip pat siūloma patvirtinti 33,31 mln. eurų asignavimus iš apyvartinių lėšų 2024 m. sausio 1 d. likučio. 

Galutinį sprendimą dėl 2024 metų biudžeto priims savivaldybės Taryba vasario 13 d.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

„Turbo žiedo” Baltijos ir Taikos prospektų sankryžoje nebus

Klaipėdos miesto vadovai, nutraukę konkursą dėl Baltijos ir Taikos prospektų sankryžos, svarstė ir kitą variantą – įrengti čia „turbo žiedą”. Tačiau ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybėje įsisiautėjo cenzoriai*

Negana to, kad kai kurie Klaipėdos savivaldybės tarnautojai skundžiasi, jog yra ujami, persekiojami, žeminami (lietuviškai – mobinguojami), jiems dar uždrausta ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Sportas

Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų

Nors uostamiesčio daugiabučių namų kiemuose esama per 60 krepšinio aikštelių, savivaldybė pernai skyrė lėšų atsinaujinti tik dviem iš jų. Tiek pat ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This