Klaipėdoje – dešimt susirgimų COVID-19

Koronavirusas

Trečiadienį šalyje fiksuota 114 naujų koroanvirusinės infekcijos atvejų (23 žmonės užsikrėtė antrą kartą, keturi – trečią), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje susirgo dešimt asmenų, iš kurių vienas užsikrėtė jau trečią kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 13,2 proc., uostamiestyje – 30,6 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje sumenko nuo 42,1 iki 38,8 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių dabar yra 11 vietoje (per parą nukrito dviem pozicijomis). Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 77,7 iki 71,6 atvejo. Blogiausioje situacijoje dabar yra Druskininkų rajono savivaldybė, o geriausioje pozicijoje išlieka Joniškio rajonas.

Lietuvoje praėjusią parą sirgo 3142 žmonės – 141 mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 111 iki 103.

Nors mirčių praėjusią parą nuo COVID-19 nefiksuota, bendras tokių netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis – 9892. Nuo COVID-19 yra mirę 435 Klaipėdos gyventojai.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Savaitinis COVID-19 rodiklis Klaipėdoje padidėjo 125 proc.

Lietuvoje penktadienį buvo patvirtinta 18 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje, kaip ir ketvirtadienį, ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Jau 19 šalies savivaldybių turi nulinius COVID-19 rodiklius

Valstybės duomenų agentūra skelbia, jog trečiadienį, kaip ir antradienį, Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This