P0

Spyglys

„Sovietiniais laikais ne visiškai durniai gyveno”*

Spyglys
2024-02-08


Taip tarė Spyglio itin mylimas politikas, milijonierius Vidmantas Dambrauskas. Trečiadienį vykusio Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu jis pasižymėjo ne tik šia elegantiška įžvalga, bet, kaip jau ir įprasta, pabėrė ir aibę kitų filosofinių paradigmų.

„Nelabai sargais kas nori dirbti. Tas sargas šiuolaikiniam jaunimui nelabai yra bauginantis faktorius, jį galima pasiųsti ant trijų raidžių ir taip toliau, ir panašiai”, – dūsavo jis.

„Mes neturim fantazijos”, „Atėjai, padėjai užpakalį ir sėdi”, – net pavydu, kaip gražiai šis politikas rinkėjams savo mintis dėsto. 

Tad posėdžiai, kuriuose dalyvauja gerbiamas Vidmantas, Spygliui yra vienas laukiamiausių mūsų miestelio performansų, geresnis net už Šeiko šokio teatro pasirodymus. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2024-02-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt