P0

Spyglys

„Klaipėdos energijai” plėšia nuo kurčiųjų keturis kartus daugiau* (ataujinta) (2)

Spyglys
2024-02-09


Už teisibe nuolat besikaunantis Spyglys skelbia šiurpų faktą: savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos energija” savo sporto kompleksą Lietuvos kurčiųjų sporto komitetui nuomoja už daugiau nei 700 eurų per dieną:

Tuo tarpu Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai energetikai tą patį savo sporto kompleksą nuomoja keturis kartus pigiau. Ir dar už tą sumą uosto vyrai yra konsultuojami:

Aišku, kai kurie asmenys gali aiškinti, kad gal Uosto direkcija turi ilgalaikę sutartį, todėl iškaulija dideles nuolaidas. Tačiau sutarčių kiekis sako, kad taip nėra. Kaip ir paslaugų suteikimo datos. Ir tos sutartys todėl sudaromos tik žodžiu, kad paprastas žmogelis nieko nesuprastų.

Kai kurie begėdžiai pliauškia, kad valdžiai artimi asmenys energetikų sporto salėje laksto ir pirtyje periasi netgi nemokamai – nueikite pažiūrėti.

Spyglio moralas: užtat aišku, kodėl šildymo kaštai nuolat didėja.

ATNAUJITNA. Spygliui pasibėdavojus tokia neteisibe iš garbių energetikų atsigirdo, kad čia uostininkai ir kurtieji jiems kiaulę kiša rašydami, jog sutartys tik žodinės. Esą viskas yra juodu ant balto išguldyta, tik anie tingi tokias sutartis viešinti ir dabar paprasti smalsūs žmonės bei spygliai negali palyginti, kiek laiko ir už kiek sportuoja dikti uosto vyrai ir kurtieji.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2024-02-09

  2 komentarai “„Klaipėdos energijai” plėšia nuo kurčiųjų keturis kartus daugiau* (ataujinta)”

  1. AvatarTeisybė (IP: 86.100.137.239)

   Ar ir Spyglį jau užplūdo emigrantai, lietuviškai nemokantys ?

  2. AvatarJooo... (IP: 78.61.100.125)

   Smagurio ausys kyšo, jooo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt