Naftininkai susidomėjo „žaliuoju smegenų plovimu”

Verslas

AB „KN Energies“ (anksčiau – „Klaipėdos nafta”) nusipirko, „įtikinančios ir prasmingos komunikacijos” apie save, „žaliojo smegenų plovimo” konsultacijas bei kitas savo įvaizdžio gerinimo paslaugas. O taip pat – konsultacijas aplinkosaugos, socialinio atsakingumo ir valdysenos „tikslų, rodiklių, procesų vystymui”.

„Tvarumo vystymo ir įgyvendinimo konsultacijomis” pavadintas  paslaugas šiai uostamiesčio bendrovei teiks UAB „Vesta Consulting”. Valstybės valdomai įmonei tai atsieis 48,4 tūkstančio eurų. Sutartis dėl šių paslaugų buvo pasirašyta šių metų sausio viduryje.

Darnumo komunikacijoms, aplinkosaugos, socialinio atsakingumo ir valdysenos tikslų, rodiklių, procesų vystymo kontaktiniams darnumo mokymams ir kitoms konsultacijoms per metus  numatoma skirti 500 valandų. 

AB „Klaipėdos nafta”jau pristatė naują veiklos strategiją iki 2050 m., kurioje keliami aiškūs įsipareigojimai tvariai veiklai – visų pirma, siekiant klimato neutralumo iki 2050 m., taip pat užtikrinant, kad tvari veikla taptų neatsiejama įmonės veiklos dalis. 

„Naujos strategijos kontekste, siekiame peržiūrėti iki šiol keltus tvarumo tikslus ir matuojamus rodiklius, stiprinti tvarumo sritį organizacijoje ir jos vertės grandinėje, užtikrinti suinteresuotųjų šalių įtraukimą bei pasiruošti atskleidimams pagal ES tvarumo sričiai taikomus reikalavimus (ES taksonomijos reglamentas, Įmonių informacijos apie tvarumą teikimo direktyva (angl. Corporate Sustainability Reporting Directive, toliau – CSRD) bei gerąsias tarptautines praktikas”,- taip įmonė motyvuoja šių konsultacinių paslaugų pirkimo poreikį.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Uostas ir jūra

Panaudoto kepimo aliejaus iš Rusijos „KN Energies“ tikina nekrausianti

„Klaipėdos naftos” pavadinimu anksčiau žinoma valstybės valdoma bendrovė „KN Energies” planuoja krauti ir panaudotą aliejų iš autocisternų.  Vasario pabaigoje aplinkosauginė ...
2024-04-01
Skaityti daugiau

Verslas

Pasirašyta sutartis dėl „Independence“ techninio operatoriaus

Valstybės valdoma AB „KN Energies“ pranešė, kad pasirašė sutartį su UAB „Hoegh LNG Klaipėda“, pagal kurią ši bendrovė tampa suskystintųjų ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Svarbu, Uostas ir jūra

„KN Energies” rengiasi ir metilo alkoholio krovai

Valstybės valdoma bendrovė „KN Energies”, anksčiau žinoma kaip „Klaipėdos nafta”, planuoja po pusantrų metų pradėti ir metilo alkoholio – metanolio ...
2024-03-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This