P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Žiemą varė su vestuvėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-02-11


Užgavėnes uostamiestyje tradiciškai organizuojantis Klaipėdos etnokultūros centras sekmadienio popietę pakvietė į Teatro aikštę, kur žiemos išvarymas šįkart buvo suorganizuotas kartu su tradicinių šios šventės personažų vestuvėmis.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Gausiais susirinkę miestelėnai ir svečiai šiemet linksminosi vestuvinių paslaugų mugėje „Viskas ženatvei“. Jos metu buvo pristatytos vyraujančios vestuvinių paslaugų ir madų tendencijos. Persirengėliai kvietė išbandyti naujausias vestuvines paslaugas ir pasiruošti „Ženatvei“ – susirišti vestuvinę puokštę, pasinaudoti visažo paslaugomis, išsirinkti muzikantus, o galbūt – net ir žaibiškai sumainyti žiedus šurmulingos mugės sūkuryje.

Vestuvinės mugės metu buvo galima stebėti Kanapinio ir Lašininio varžytuves dėl nuotakos rankos. Jas, žinoma, kad laimėjo Kanapinis.

Susirinkusiuosius pasveikinęs miesto meras Arvydas Vaitkus teigė, jog norėtų, kad žiema kuo greičiau pasitrauktų, nes esą jau gaila leisti pinigus sniego valymui. Kartu su More jis linkėjo sudeginti ir visas negandas.

Užgavėnių nuotaiką prieš Morės deginimą ir jai pleškant kūrė vilniečių Folk’n’Roll eksperimentinis muzikinis projektas – grupė „Robaksai”. Prieš tai visus jau buvo apšildę persirengėliai iš Žemaitijos – folkloro ansamblis „Platelē“.


  2024-02-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt