Žiemą varė su vestuvėmis

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-11

Užgavėnes uostamiestyje tradiciškai organizuojantis Klaipėdos etnokultūros centras sekmadienio popietę pakvietė į Teatro aikštę, kur žiemos išvarymas šįkart buvo suorganizuotas kartu su tradicinių šios šventės personažų vestuvėmis.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Gausiais susirinkę miestelėnai ir svečiai šiemet linksminosi vestuvinių paslaugų mugėje „Viskas ženatvei“. Jos metu buvo pristatytos vyraujančios vestuvinių paslaugų ir madų tendencijos. Persirengėliai kvietė išbandyti naujausias vestuvines paslaugas ir pasiruošti „Ženatvei“ – susirišti vestuvinę puokštę, pasinaudoti visažo paslaugomis, išsirinkti muzikantus, o galbūt – net ir žaibiškai sumainyti žiedus šurmulingos mugės sūkuryje.

Vestuvinės mugės metu buvo galima stebėti Kanapinio ir Lašininio varžytuves dėl nuotakos rankos. Jas, žinoma, kad laimėjo Kanapinis.

Susirinkusiuosius pasveikinęs miesto meras Arvydas Vaitkus teigė, jog norėtų, kad žiema kuo greičiau pasitrauktų, nes esą jau gaila leisti pinigus sniego valymui. Kartu su More jis linkėjo sudeginti ir visas negandas.

Užgavėnių nuotaiką prieš Morės deginimą ir jai pleškant kūrė vilniečių Folk’n’Roll eksperimentinis muzikinis projektas – grupė „Robaksai”. Prieš tai visus jau buvo apšildę persirengėliai iš Žemaitijos – folkloro ansamblis „Platelē“.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos ambicijos prie marių: nuo kalbų iki pirmųjų popierių - beveik dveji metai

„Turi būti tikslinami Karaliaus Vilhelmo kanalo sujungimo su Kuršių mariomis konkretūs sprendiniai”, – rašoma „pietinio pocentrio Stariškių rajone” galimybių studijos ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Dešimtyje Klaipėdos mokyklų atsiras cigarečių detektoriai 

Atlikusi bandymus dviejose uostamiesčio mokyklose Klaipėdos savivaldybė nusprendė šiemet dešimtyje tokių įstaigų įrengti įprastų ir elektroninių cigarečių detektorius. Teigiama, kad ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Miestas

Tęs darbus dubliuojančioje gatvėje

Klaipėdos savivaldybė praneša po pertraukos numatanti tęsti prieš dvejus metus pradėtus bei vėliau sustabdytus gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This