P0

Kultūra

Demonstruos Sauliaus Jokužio „Jausmų paletę“.

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-02-12


Vasario 14-ąją,  17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje (mados ir verslo centre „Herkaus galerija“) bus atidaroma Sauliaus Jokužio fotografijų paroda „Jausmų paletė“.

„Visur ir visada ieškokime grožio ir gėrio… NUODĖMĖ pati mus susiras”, – tokiu moto savo kūrybą Naujojoje Klaipėdos galerijoje pristato fotomenininkas..

Parodoje „Jausmų paletė“ – plačiabriaunė S. Jokužio fotografijų įvairovė: nuo lietuviško akto tradicijos – moters kūno ir gamtos sintezės – iki drąsių interpretacijų.

„Vienas ryškiausių Lietuvos fotomenininkų savitu, netipišku aktams žvilgsniu transformuoja atskiras moters kūno dalis, detales ir visumą į estetiškai abstrahuotas formas. Žiūrovui pateikiamas originalus geometrinių elementų žaidimas, kur dėmesys koncentruojamas į kūno paviršiaus virpesį, metamorfišką plastiką, plokštumos ir linijos sąlytį. Papildomos detalės, naratyviniai pasakojimai tampa tiesiog nereikalingi. Švari ir aiški kompozicija, netikėti rakursai, stipri šviesos srauto ir spalvų sklaida – visa tai išryškina moters kūno grožį ir paslaptingumą…“, – rašoma galerijos pranešime.

Anot jo, pirmą kartą Lietuvoje fotografijos atspausdintos ant ekologiškos tekstūrinės odos ir kalandruoto aliuminio, šios medžiagos kūriniams suteikia ilgaamžiškumo.

Parodos lankytojų amžiaus cenzas – N-14. Ji veiks iki kovo 13 d.


  Kultūros straipsnių vidus

  2024-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt