P0

Transportas

Atvykstančius į teorijos egzaminą „Regitra“ tikrins metalo detektoriais (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-02-13


„Regitra“ skelbia, kad per paskutinius trejus metus buvo nustatyta 19 atvejų, kai teorijos egzaminą bandė laikyti kitas atvykęs asmuo ir 46 atvejai, kai asmuo bandė laikyti egzaminą su draudžiama įranga. Reaguodama į šiuos atvejus įmonė skelbia atnaujinanti vairuotojų teorijos egzaminų vykdymo tvarką – nuo šiol visi asmenys, prieš įeidami į teorijos egzaminų klasę, bus privalomai tikrinami metalo detektoriais.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Visus pašalinius daiktus egzaminuojamieji privalės palikti rakinamoje spintelėje. Egzaminų klasėje su savimi draudžiama turėti laikrodžius, pinigines, apyrankes, pakabukus ar kitus didesnius papuošalus. Taip pat fotoaparatus, telefonus ar kitas ryšio priemones. Su savimi į klasę bus galima pasiimti tik asmens dokumentą.

Klasėje kaip ir iki šiol nebus leidžiama dėvėti lauko drabužių, tokių kaip striukės, paltai, šalikai, skarelės, kepurės ar kiti galvos apdangalai, jeigu tam nėra pagrįsto pagrindo dėl estetinių, medicininių ar religinių priežasčių.

Siekiant užtikrinti nešališkumo principo įgyvendinimą, egzamino vieta klasėje parenkama atsitiktinio parinkimo principu, o visi egzaminuojamieji, prieš patenkant į klasę, bus tikrinami metalo detektoriais. Darbuotojas galės paprašyti parodyti drabužius, ar po jais neturima paslėptų draudžiamų daiktų. Jei asmuo nešioja akinius, taip pat gali būti paprašytas leisti juos apžiūrėti.

Nesutikus būti patikrintiems prevencijai skirtomis priemonėmis ar atsisakius palikti draudžiamus daiktus spintelėje laikyti egzamino nebus leidžiama. O jeigu bus nustatyta, kad bandoma laikyti egzaminą turint paslėptas mobiliojo ryšio ar kitas informacijos perdavimo priemones, bus iškviesta policija. Policija bus kviečiama ir tais atvejais, jei į teorijos egzaminą atvyks kitas asmuo.

Nesilaikant taisyklių ar bandant sukčiauti teorijos egzaminą kitą kartą asmuo galės laikyti tik po vienerių metų.


  2024-02-13

  6 komentarai “Atvykstančius į teorijos egzaminą „Regitra“ tikrins metalo detektoriais”

  1. AvatarNuomonė plius (IP: 86.100.89.120)

   Ir dar, pirmiausiai testo sudarytojus reikėtų patikrinti proto detektoriumi. Tai neatsakingai ir kai kur klaidinančiai pateikti klausimai, kai kurie klausimai dviprasmiški. Testo klausimus skaičiau daugiau kaip prieš pusmetį, gal dabartiniai jau “suremontuoti”. Dabartinio varianto nemačiau, bet lankantis toje įstaigoje susidarė niūri nuotaika, visi atsakymai migloti. Klausiau kaip parsigabenti naujai pirktą priekabą, dar neregistruotą? Atsakymas buvo toks: “Žmonės kažkaip parsigabena”.

  2. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Galima klausimą rimčiau “pastatyti”, metalo detektorius nėra patikimas reikalas, o jeigu atlikti skrodimą? Manau, kad tai žymiai patikimiau, net garantuotas reikalas.

  3. AvatarTas saldus žodis VALDŽIA (IP: 90.131.39.84)

   Siautėjat, NEgerbiamieji Regitros vadukai, siautėjat. Gal ir batus išsiauti reikės, skysčius iki 100 ml ribosit? Fantazijai drausti ribų nėra, o pinigų susirenkat daug.

  4. AvatarAnonimas (IP: 84.15.189.63)

   Manau bolsevikeliai nebezino kaip besidergti,kaip pazeminti zmones !?
   Suskaiciuokit,kiek,VISOKIU imoku-taisykliu-baudu-draudimu-stebejimu-matavimu-patikru-itarimu-reikalavimu- …
   bolsevikeliai ivede-ivedineja …,VIEN UZ TAI,KAD TURI-NORI TURETI-VAIRUOTI AUTOMOBILI !?

  5. AvatarRms (IP: 90.140.99.182)

   Verčiau kyšio detektorius nusipirkite

  6. AvatarLaima (IP: 78.63.38.58)

   Griūk negyvas. Į teorijos egzaminą tikrins metalo detektoriais, o į pravažiavimo egzaminą turbūt melo detektoriais? Kaip į lėktuvo įsodinimą, į dėžes sudėsime visus daiktus, jei cyps ir batus nusimausime. Amen🙏

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt