Palangos verslininkas įtariamas iš Užimtumo tarnybos apgaulės būdu gavęs neteisėtų pajamų

Regionas

Klaipėdos apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 57 metų verslininkas iš Palangos kaltinamas finansiniais nusikaltimais. Įtariama, kad vyras per pandemiją iš valstybės biudžeto galėjo apgaulės būdu gauti keliolika tūkstančių eurų.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, kaltinamasis galimai suklastojo buhalterinius dokumentus, kuriuose melagingai nurodė, jog 2020–2021 metais, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas, jo Skuode registruotos bendrovės veikla buvo laikinai sustabdyta, o įmonės darbuotojams nustatytos prastovos. Įtariama, kad verslininkas Užimtumo tarnybai pateikė duomenis apie neva prastovose esančius tris įmonės darbuotojus bei dar du asmenis, kurie joje nedirbo. Turimais duomenis, šie asmenys apie savo „įdarbinimą“ kaltinamojo įmonėje sužinojo atsitiktinai.

Manoma, kad šios tikrovės neatitinkančios informacijos pagrindu, verslininkas iš Užimtumo tarnybos galėjo nesąžiningai įgyti beveik 17 tūkst. eurų subsidijų, skirtų minėtų darbuotojų darbo užmokesčiui išmokėti.

Palangiškiui pareikšti kaltinimai dėl apgaulingo finansinės apskaitos tvarkymo, kreditinio sukčiavimo bei dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Didžiausia bausmė už šias nusikalstamas veikas – laisvės atėmimas iki 4 metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Plungės apylinkės teismui.

1 Comment

  1. OMG

    koks kriminalas!! Verslininkas PASISAVINO 17 K !!! Iš Sodros, kuri PATI machinuoja IR apvaginėja pensininkus + dirbančius kai reikia MOKĖTI teisėtas išmokas.
    Ir žurnaliūgos išvien su valdžios vagimis pučia į vieną dūdą : net ir BAUSMĘ jau paskyrė – 4 metus kalėjimo, Avansu.
    O kaip dėl to Valdžios klano aferisto Stepukonio?? 40 MILIJONŲ ir NIEKAS NEKALTAS, ir niekas NEužsimena apie bausmę, tik rašinėja kaip kažkas kažką „NE TAIP” interpretavo.!?

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangoje – lauko paroda apie Joną Šliūpą

Palangoje atidaryta Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Kas išsigando Šliūpo?“, parengta pagal Miglės Anušauskaitės komiksų knygą. Apie spalvingą pirmojo Palangos burmistro ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Regionas, Svarbu

Ar Kretingos meras iš tiesų atsikratė teisėsaugos pretenzijų?

Praėjusią savaitę Klaipėdos apylinkės teismas palaimino prokuratūros ir Kretingos rajono mero Antano Kalniaus taikos sutartį, kurios šiam politikui prireikė dėl ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už 16-metei parduotas kanapes laisvės gali netekti ilgiems metams

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl labai sunkaus nusikaltimo – narkotinių ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This