Klaipėdos įvaizdžio komisija pramiegojo kultūrinę revoliuciją*

Spyglys

Spyglys
2024-02-22

Komentarų: 2

Nors nauja valdžia didžiojo Mao metodas keičia miesto įvaizdį, braukdama į šiukšlyną maištingus kūrėjus, savivaldybės sukurta Klaipėdos miesto įvaizdžio komisija, kuriai de jure pirmininkauja Kastytis Macijauskas, o de facto – Tarybos narys Arūnas Tuma, užmigo giliu žiemos miegu. Knarkia neprabundamai, pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai. Niekas net nepastebėjo, kad iš šio garsiosios komisijos gretų de facto pasitraukė Eglė Deltuvaitė ir Kristina Skiotytė- Radienė bei kiti Kultūros skyriaus kultūrtrėgeriai, padėję kažin ką ant mero Arvydo Vaitkaus chunveibiniškos kultūros revoliucijos.

Įvaizdžio komisija miega be pirmininko pavaduotojo ir sekretoriaus. O savivaldybės interneto sienlaikraštis byloja, kad jis nebuvo atvertas nuo pernai metų birželio 19 dienos. O paskutinį kartą ši komisija posėdžiavo tik 2022 metų pavasarį.  Meras komunikacijai pagerinti net įsteigė spec. etatą. Amen.

Dabar ta komisija nedalyvauja diskusijoje nei apie garažus po Atgimimo ar Lietuvininkų aikštėmis, nei apie sporto arenas. Ką bekalbėti apie poliklinikas, muziejus ir turizmą ar paminklus. Amen, dar kartą.

Spyglio moralas: Klaipėdos įvaizdį išties kuria jo mylimas turtingiausias tarybos narys Vidmantas Dambrauskas. Jį pavaduoja Nemuno aušros apakinti prorusiškai ir antisemitiškai nusiteikę žemaitaitininkai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

2 Comments

  1. Klaipėda

    Amžina atilsi Klaipėdai.?

    Reply
  2. Ligita

    pritariu. Amen

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Nuomonės

Metai prie Klaipėdos valdžios šturvalo: sėkmės ir nesėkmės

Sėkme reikėtų vadinti pastangas darbuotis atnaujinant daugiabučių namų kiemus, ugdymo įstaigas ir jų aplinką – dėmesio anksčiau tam tikrai stokota. ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This