Jaunuoliai teisme aiškinsis dėl kvaišalų

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-23

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorė teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje keturi 18–23 metų jaunuoliai iš uostamiesčio kaltinami dėl nusikalstamų veikų, susijusių su disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

2022 metų gruodį policijos pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę su tarnybiniu šunimi, vienoje iš uostamiesčio miegamojo rajono gatvių patikrino tris įtarimų sukėlusius vaikinus. Vienas jų – tuo metu vos pilnametystės sulaukęs A. B. – su savimi turėjo kokaino ir kanapių.

Anot prokuratūros pranešimo, atliekant pradėtą tyrimą buvo gauta informacijos apie tai, kad su minėto jaunuolio galimai neteisėta veikla yra susijęs ir 18-metis bylos kaltinamasis M. C. Tada jau buvo surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad M. C. užsiėmė kvaišalų platinimu Klaipėdoje. Jo namuose atliktų kratų metu policijos pareigūnai rado beveik 100 gramų kanapių, daugiau nei 8 gramus kokaino ir nedidelį kiekį kanapių dervos. Tyrimo duomenimis, M. C. 2023 metų liepą galėjo parduoti kanapių A. K., kuris, kaip įtariama, įsigytą medžiagą perdavė 20-mečiui pažįstamam N. A.

M. C. ir A. K. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. A. B. ir N. A. baudžiamojon atsakomybėn patraukti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Asmenys už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti griežčiausiai gali būti baudžiami laisvės atėmimu iki aštuonerių metų. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pora aiškinsis teisme dėl stiprių narkotikų

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 47-erių vyras ir 21-erių moteris ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už iš Ispanijos pargabentus 22 kg kanapių - teisiamųjų suolas

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje 44 metų plungiškis kaltinamas kontrabanda iš Ispanijos pargabenęs labai didelį kiekį ...
2024-05-06
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This