Klaipėdos konservatorių spindesys ir skurdas*

Spyglys

Spyglys
2024-02-23

Komentarų: 6

Mūsų miestelio konservatorių spindesys, tiesą sakant, yra apgailėtinas, – sako garsus politologijos profesorius Spyglys. Nes dauguma neva opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių kolaboruoja su valdančiųjų pinigais.

Domo Rimeikos nuotr.

Bene meiliausius santykius su valdančiaisiais yra užmezgęs konservatorių frakcijos vedlys, opozicijos lyderis Ugnius Radvila, nuolat žeriantis komplimentus mero tuštybei ir valdančiųjų žygiams. Tačiau jį stropumu lenkia Aidas Kaveckis, pagarbinantis valdžią net tuomet, kai tam nėra jokio reikalo. Iš šono žiūrint į tokį padlaižiavimą darosi net šleikštu.

U. Radvilą, anot Spyglio, teisingiau būtų vadinti ne opozicijos lyderiu, o mero spikeriu. Aidas… Aidas yra aidas, verslas yra verslas.  Ar ne taip, Audriau Petrošiau, šią kompaniją subūręs?

O meilę simbolizuoja tokie Vidmanto Dambrausko žodžiai, pasakyti Ugniui paskutinio Miesto plėtros ir strateginio komiteto posėdžio metu:  „Ugniau, aš tavęs pasiilgsiu per savaitę dabar”. Tas jam atsakė, kad pirmadienį atves vienos įstaigos vadovą į susitikimą. Amen.

Artūras Razbadauskas apskritai nesupranta, kurioje frakcijoje yra: panašu, kad jį labiausiai žavi Nemuno aušra, su prisitapšnojusio Pakso genais. Mat, tie genai tebekunkuliuoja Artūriuko sieloje.

O dvi konservatorių damkės – Laura Šaltytė-Vaisiauskė ir Aušra Pacevičiūtė apskritai nėra nei matomos, nei girdimos. Aušrelė porą kartą viešai gal ir prabilo, o Laurai mielesnė, matyt, tylenės barmenės kompanija.

Kas liko? Du Andriukai (vienas iš jų – frakcijos pirmininkas) dar tik mokosi lyderystės. Bet stropiai – matyt, ruošiasi Seimo rinkimams. Ir net bando šerį prieš merą bei jo margą šutvę statyti. Mandagiai taip, kaip geros koledžo mergaitės.

Liūdna, moterėlės ir bambizai, baigdamas politinę apžvalgą sako Spyglys ir moralizuoja: politinė priklausomybė yra nulis, o pinigai yra viskas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

6 Comments

 1. Nuomonė

  Kompanija nešpietna, tik neaišku kur jie eina. Blogiausia, kas politikoje, tame tarpe ypač Klaipėdoje, įsimetė-tai politinė prostitucija. Kai kurie vaikinai naktį vienoje partijoje, dieną-antroje, o o vakare, iki ryto-nepartiniai. Negimstama su partiniu bilietu, gali tekti persiorientuoti, bet kai vyrai keičia partijas, kaip trumpikes, tai jau ne politinis elitas, o politinė prostitucija.

  Reply
 2. Patarimas

  Klaipėdos konservai atrodo kaip nusiminę vaikai, kurių valdančioji dauguma nepriėmė i smėlio dėžę , bet stovi ir laukia…tripčioja kartais…, gal pakvies, gal po vieną, gal po du, o gal net ir visus kartu … turėkite, pagaliau, savivertės ir moralės! Nustokite lūkuriuoti kol jūs pakvies – susitaikykite kad jūs reikalingi būsite tik tiek ir tik tada, kai kitiems esantiems valdančiojoje daugumoje atsibos žaisti su Vaitkumi ir jo vaikų darželio auklėtiniais, eikite dirbti ir parodykite, kad sugebate! Neverkite mamai, nesiskuskite, kad neduoda kastuvėlio ir kibirėlio – teks patiems viska pasiimti! Arba leisti Vaitkui ir toliau ramiai rūpintis, kad smėlio dėžėje netrūktų žaidimų ir svarbiausia…. neatsirastų pelėsio… ?

  Reply
 3. Tragedija

  Konservatorių vendlys Ugnius kaip pasityčiojimas konservatoriams, katinas Leopoldas kitaip nepavadinsi. Bijoma ar nedrįstama daiktus vadinti savo vardais, gaila, kad taryboje nėra opozicijos, gal susimastys konservatoriai, kad atrodo apgailėtinai, a?

  Reply
  • T

   Tai ne konservatoriai,tai visiškos politinės netikšos,bestuburės būtybės.

 4. Petras

  Labai taikliai pasakyta… pinigai viskas, o didi pinigai tuo labiau…Purvini šokiai niekad nesibaigia, rodèl niekam nerūpi miestas

  Reply
 5. Bravo

  Taikliau ir neaprašysi! Ačiū!

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This