Vaistų nuo sunkvežimių savivalės Rimkuose nerandama

Svarbu, Transportas

Sunkiasvorių automobilių gabaritus ribojančių vartų Rimkuose nebus – taip penktadienį nusprendė Eismo saugumo komisija, nors vietos gyventojai seniai skundžiasi, kad nepaisant kelio ženklais numatyto draudimo važiuoti Rimkų gatve link Laisvosios ekonominės zonos (LEZ), sunkiasvoris transportas vis vien ten važiuoja. 

Palmiros Mart nuotr.

Pasak klausimą pristačiusio Vytauto Paukštės, savivaldybės Transporto skyriaus vyriausiojo specialisto, pastačius tokius vartus „blogumo būtų tik daugiau”, nes kiltų problemų gaisro gesinimo ir kito specialiojo transporto eismui šia trasa.

Rimkų gyventojams atstovaujanti Ieva Kazlauskienė tikino, kad atliekas surenkantis autotransportas turi galimybių atvažiuoti iš kitos pusės. Tą patvirtino ir priešgaisrinės tarybos atstovas. Kartu I. Kazlauskienė pritarė, kad gabaritiniai vartai padėties nepakeistų ir siūlė įrengti vaizdo kameras, kurios galėtų fiksuot Kelių eismo taisyklių pažeidimus – nuo greičio viršijimo iki visų kelio ženklų nepaisymo. Tačiau Aurelijus Jankauskas, Klaipėdos kelių policijos skyriaus viršininkas, teigė, kad tokios įrangos Klaipėdoje nėra ir netolimoje ateityje jos tuo užsiimančios tarnybos neplanuoja įrengti.

2022 metų pabaigoje Eismo saugumo komisijai, siekiant užtikrinti saugų ir patogų eismą Rimkų g. – Šilutės pl. sankryžoje bei numatyti galimybę atlikti posūkį į kairę (atvažiuojant nuo Šilutės pl. posūkis į Rimkų g.), buvo rekomenduota įrengti žiedinę sankryžą. Žiedinėje sankryžoje siūlyta numatyti užvažiuojamą vidinę dalį, skirtą užvažiuoti krovininėms transporto priemonėms, bei atskirą eismo juostą srautui važiuojančiam nuo Šilutės pl. kryptimi link krašto kelio Nr. 141. Be to, buvo siūloma įrengti papildomas eismo juostas, pakeisti pagrindinio kelio eismo kryptį, tranzitinį eismą orientuoti į kitas gatves, tačiau iš esmės iki šiol nieko nenuveikta, nors komisija pritarė, kad tokie sprendiniai būtų analizuojami ir įgyvendinami. 

Penktadienį Eismo saugumo komisijos pirmininkas vicemeras Algirdas Kamarauskas apgailestavo, kad AB „Lietuvos geležinkeliai”, deja, „išgyvena ne geriausius savo laikus” ir nesiima geležinkelio Rimkuose pertvarkos. Neatsiliepia ji ir į savivaldybės norus pastatyti elektroninę užkardą per geležinkelį Tilžės gatvėje.

Tad po trumpo aptarimo pavesta Transporto skyriui toliau analizuoti mechaninių trukdžių priemonių sunkiasvoriam transportui, o taip pat vaizdo kamerų įrengimo galimybes minėtame kelyje į LEZ ir pateikti atitinkamus pasiūlymus.

3 Comments

 1. Linas

  Balsuosiu tik už tą partiją kuri leis atsiimti pinigus iš 2 pensijų kaupimo fondo.

  Reply
 2. Albinas

  Kaip sunkvežimio vairuotojas galiu pasakyti, kad turint CMR giliai vienodai tie ženklai- jie negalioja. Jo geriau isistatykit tas kameras sau i lova ir fiksuokit visus pažeidimus už oro taršą, kad vėliau miegojimo teises jum atimtų… Kamerų matai trūksta jiems.. dirbtumėt tokį darbą kitaip šneketumėt, o ne po šlipsu vaidintumėt protingais ir skųstumėtes dėl niekų..

  Reply
  • Vyc

   O CMR anuliuoja ženklus nors yra kitas privažiavimas prie adresato ?

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

„Turbo žiedo” Baltijos ir Taikos prospektų sankryžoje nebus

Klaipėdos miesto vadovai, nutraukę konkursą dėl Baltijos ir Taikos prospektų sankryžos, svarstė ir kitą variantą – įrengti čia „turbo žiedą”. Tačiau ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Transportas

Sausio 15-osios gatvėje automobilių statyti neuždraus

Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisija nepritarė siūlymui, kad siekiant pagerinti matomumą Sausio 15-osios gatvės atkarpoje, tarp Taikos pr. ir Tilžės ...
2024-04-14
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Dėl padėties Teatro gatvėje - revoliucinės nuotaikos

„Arba kavinėms leidimus atimti – daryti revoliuciją”, – gynė Klaipėdos vicemeras Algirdas Kamarauskas savivaldybės sprendimą Teatro gatvėje leisti automobilius statyti ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This