Vaistų nuo sunkvežimių savivalės Rimkuose nerandama (3)

Svarbu, Transportas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-02-23

Sunkiasvorių automobilių gabaritus ribojančių vartų Rimkuose nebus – taip penktadienį nusprendė Eismo saugumo komisija, nors vietos gyventojai seniai skundžiasi, kad nepaisant kelio ženklais numatyto draudimo važiuoti Rimkų gatve link Laisvosios ekonominės zonos (LEZ), sunkiasvoris transportas vis vien ten važiuoja. 

Palmiros Mart nuotr.

Pasak klausimą pristačiusio Vytauto Paukštės, savivaldybės Transporto skyriaus vyriausiojo specialisto, pastačius tokius vartus „blogumo būtų tik daugiau”, nes kiltų problemų gaisro gesinimo ir kito specialiojo transporto eismui šia trasa.

Rimkų gyventojams atstovaujanti Ieva Kazlauskienė tikino, kad atliekas surenkantis autotransportas turi galimybių atvažiuoti iš kitos pusės. Tą patvirtino ir priešgaisrinės tarybos atstovas. Kartu I. Kazlauskienė pritarė, kad gabaritiniai vartai padėties nepakeistų ir siūlė įrengti vaizdo kameras, kurios galėtų fiksuot Kelių eismo taisyklių pažeidimus – nuo greičio viršijimo iki visų kelio ženklų nepaisymo. Tačiau Aurelijus Jankauskas, Klaipėdos kelių policijos skyriaus viršininkas, teigė, kad tokios įrangos Klaipėdoje nėra ir netolimoje ateityje jos tuo užsiimančios tarnybos neplanuoja įrengti.

2022 metų pabaigoje Eismo saugumo komisijai, siekiant užtikrinti saugų ir patogų eismą Rimkų g. – Šilutės pl. sankryžoje bei numatyti galimybę atlikti posūkį į kairę (atvažiuojant nuo Šilutės pl. posūkis į Rimkų g.), buvo rekomenduota įrengti žiedinę sankryžą. Žiedinėje sankryžoje siūlyta numatyti užvažiuojamą vidinę dalį, skirtą užvažiuoti krovininėms transporto priemonėms, bei atskirą eismo juostą srautui važiuojančiam nuo Šilutės pl. kryptimi link krašto kelio Nr. 141. Be to, buvo siūloma įrengti papildomas eismo juostas, pakeisti pagrindinio kelio eismo kryptį, tranzitinį eismą orientuoti į kitas gatves, tačiau iš esmės iki šiol nieko nenuveikta, nors komisija pritarė, kad tokie sprendiniai būtų analizuojami ir įgyvendinami. 

Penktadienį Eismo saugumo komisijos pirmininkas vicemeras Algirdas Kamarauskas apgailestavo, kad AB „Lietuvos geležinkeliai”, deja, „išgyvena ne geriausius savo laikus” ir nesiima geležinkelio Rimkuose pertvarkos. Neatsiliepia ji ir į savivaldybės norus pastatyti elektroninę užkardą per geležinkelį Tilžės gatvėje.

Tad po trumpo aptarimo pavesta Transporto skyriui toliau analizuoti mechaninių trukdžių priemonių sunkiasvoriam transportui, o taip pat vaizdo kamerų įrengimo galimybes minėtame kelyje į LEZ ir pateikti atitinkamus pasiūlymus.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Vaistų nuo sunkvežimių savivalės Rimkuose nerandama”: 3

  1. Linas parašė:

    Balsuosiu tik už tą partiją kuri leis atsiimti pinigus iš 2 pensijų kaupimo fondo.

  2. Albinas parašė:

    Kaip sunkvežimio vairuotojas galiu pasakyti, kad turint CMR giliai vienodai tie ženklai- jie negalioja. Jo geriau isistatykit tas kameras sau i lova ir fiksuokit visus pažeidimus už oro taršą, kad vėliau miegojimo teises jum atimtų… Kamerų matai trūksta jiems.. dirbtumėt tokį darbą kitaip šneketumėt, o ne po šlipsu vaidintumėt protingais ir skųstumėtes dėl niekų..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Baltijos ir Taikos prospektų sankryža: nėra ir kriminalo

Dabartinės miesto valdžios, nutraukusios pernai vasarį pradėtą Baltijos ir Taikos prospekto sankryžos projektavimą, bandymai surasti kabliukų ar kriminalą baigėsi fiasko. ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Svarbu, Transportas

Atidarė Rimkų pervažą

Kelininkai šį kartą neapgavo – kaip ir žadėjo, Rimkų geležinkelio pervažos remonto darbus baigė liepos 16 d. Antradienį antroje dienos ...
2024-07-16
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Pėsčiųjų perėja per geležinkelį - dar už kalnų

Kai beveik prieš 10 metų „Lietuvos geležinkeliai” užsimojo Klaipėdoje uždaryti pėsčiųjų perėją per geležinkelio bėgius Pušyno gatvėje, prasidėjo pasitarimų, susitarimų, ...
2024-07-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This