Tualetų apmokestinimo sistemai sukurti – 18 tūkstančių

Miestas

Klaipėdos miesto savivaldybė už 18 tūkstančių eurų įsigijo dviejų esamų viešųjų tualetų apmokestintos įėjimo sistemos administravimo paslaugas. Tiesa, per ateinančius trejus metų tokių tualetų uostamiestyje gali padidėti iki dešimties.

Sutartį dėl šios paslaugos savivaldybė pasirašė su UAB „SS Solutions”. Dviejuose Klaipėdos miesto automatiniuose viešuosiuose tualetuose jau yra  įrengta UAB „SS Solutions“ įėjimo sistemos įranga – mokėjimo kortelių skaitytuvai ir monetų atpažinimo įrenginiai su monetų saugykla. 

Palmiros Mart nuotr.

Vienas iš jų yra Ąžuolyno giraitėje (Paryžiaus Komunos g. 16), kitas – neseniai rekonstruotame Vingio pasaže (nuotr.). Jų mokėjimo sistemos yra sujungtos tarpusavyje. 

Planuojama, kad automatinių tualetų su įrengta UAB „SS Solutions“ įėjimo sistemos įranga, skaičius ateityje gali didėti „preliminariai iki 10 vnt.” Kainas už naudojimąsi tokiais tualetais nustato savivaldybė. 

Rangovas turi užtikrinti, kad ši sistemą veiktų nepertraukiamai, turi prižiūrėti įėjimo sistemos įrenginius (perkamas vieno karto per ketvirtį įėjimo sistemos įrenginių apžiūros pagal gamintojo instrukcijas įkainis) ir pan.

2 Comments

  1. Klaipėdietė

    Neišsprendžiama problema. Tuoletai prie jūros yra, bet užrakinti.

    Reply
  2. Anonimas

    Sekmadienį gražus oras suviliojo šimtus klaipėdiškių pasivaikščioti prie jūros. Aišku, Lietuvoje manoma, jog į wc einama tik vasarą. Keli nešildomi, be vandens biotualetai Melnragėje pakankamas kiekis?

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Girulių milijonieriai šiepia dantis į Kūdikių namus?*

Jau kuris laikas sklinda gandai, kad Kūdikių namų Giruliuose žemė ir pastatai parūpo vietos milijonieriams. Ir jie kurpia gudrų planą, ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Pagaliau imsis naujo darželio statybų Tauralaukyje

Baigiant statyti beveik dukart nuo pirminės kainos pabrangusią naująją mokyklą Senvagės gatvėje Tauralaukio progimnazija planuoja persikraustymo į ją darbus. O ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This