COVID-19 sergančių klaipėdiečių jau mažiau nei pusšimtis

Koronavirusas

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad sekmadienį šalyje patvirtinta tik 14 naujų COVID-19 atvejų (trys žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią). Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 8,9 proc., uostamiestyje šis rodiklis ir toliau yra sustojęs ties nuliu.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje nepakito (17,1 atvejo), bet uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčiųjų savivaldybių nukrito per vieną poziciją – iš 13 į 14 vietą. Šalyje šis rodiklis sumenko nežymiai – nuo 33 iki 32,9 atvejo. Blogiausia situacija ir toliau yra Birštone, o geriausiai laikosi nulinį rodiklį turinti Rietavo savivaldybė. Šalia jos – Klaipėdos rajonas.

Lietuvoje praėjusią parą sirgo 1449 žmonės – 260 mažiau nei prieš parą. Sergančių klaipėdiečių sumažėjo nuo 55 iki 46.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, tačiau bendras tokių netekčių skaičius patikslinus duomenis rodomas dviem atvejais didesnis ir siekia 9897. Nuo COVID-19 yra mirę 435 Klaipėdos gyventojai: šiais metais čia kol kas mirčių nefiksuota.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Ketvirtadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų koronavirusine infekcija (keturi žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Per parą - vos 15 susirgusiųjų COVID-19

Trečiadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 15 naujų susirgimų COVID-19, iš kurių du žmonės užsikrėtė antrą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Prasčiausia COVID-19 situacija - Palangoje

Valstybės duomenų agentūra praneša, kad pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 38 nauji susirgimai COVID-19 infekcija (devyni žmonės susirgo antrą kartą, du ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This