Pagaliau pradės statyti komisariato automobilių aikštelę

Miestas

Turto bankas paskelbė pasirašęs sutartį su UAB „HSC Baltic“ dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato antžeminės daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statybų. Projektas bus finansuojamas lėšomis gautomis pardavus valstybei nereikalingą turtą, rangos darbų vertė – 6,2 mln. eurų.

Turto banko nuotr.

Bendrovė „HSC Baltic“ laimėjo pateikusi mažiausios kainos pasiūlymą. Naujasis daugiaaukštės automobilių aikštelės priestatas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kieme, Kauno g. 6, pagal sutartį turėtų iškilti per metus. Visa pirkimo procedūra ir teismai su konkurso dalyviais užtruko daugiau nei pusantrų metų.

„Šis atvejis parodo, kaip sunku prognozuoti viešųjų pirkimų procesą, pakeliui net suformuota nauja teisinė praktika. Tikimės, kad konkursą laimėjusi bendrovė laikysis įsipareigojimų ir objektą pastatys per metus, kaip ir sutarta. Šio užtrukusio projekto priežiūrai ir savalaikiam užbaigimui skirsime ypatingą dėmesį“, – pranešime cituojamas Turto banko laikinasis vadovas Ernestas Česokas.

Pagal projektą komisariato kieme numatyta pastatyti keturių aukštų automobilių aikštelę, kuri bus skirta darbuotojų automobiliams. Iš kiekvieno aikštelės aukšto bus įrengti įėjimai į komisariato pastatą

Bendras automobilių aikštelės plotas beveik 5 237 kv. m. Viso numatytos 205 vietos automobiliams: požeminėje aikštelėje po pastatu – 36 vietos, pirmame, antrame ir trečiame aukštuose – po 42 vietas, ketvirtame – 43. Kiekviename aukšte planuojama įrengti po 3 vietas pritaikytas elektromobiliams, iš viso – 15 vietų. Pirmame aukšte taip pat bus įrengtos 8 vietos skirtos specialiųjų poreikių turinčių žmonių automobiliams. Taip pat suprojektuota 20 vietų dviračiams ir motociklams.

Naujojo policijos komisariato projektas buvo su automobilių stovėjimo aikštele, tačiau vėliau buvo nuspręsta jį pakoreguoti – suskirstyti dviem etapais. Pirmuoju numatyti tik komisariato pastato ir areštinės statybas o antruoju pastatyti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę (jos statybas planuojama pradėti 2021 metais). Dėl tokio sprendimo iki šiol  itin kenčia aplinkkinių namų gyventojai.

Daugiaaukštės aikštelės ir policijos komisariato pašonėje iškils ir Klaipėdos teismų pastatas, šiuo metu vertinami Turto banko rengto architektūrinio konkurso darbai.

1 Comment

  1. Jo

    Pagaliau,atsibudo iš miego

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Vėžaičiuose atsiras senelių namai

Šį pavasarį Turto banko aukcione Klaipėdos ir Kauno rajonuose parduoti nenaudoti pastatai virs senelių ir socialinio užimtumo namais. Abu pirkėjai ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Transportas

Prašymas dėl vietų automobiliams – vienu paspaudimu

Pateikti prašymą dėl papildomos aikštelės automobiliams įrengimo klaipėdiečiams bus patogiau. Savivaldybė skelbia, jog jos interneto svetainėje sukurta nauja elektroninė paslauga ...
2024-02-29
Skaityti daugiau

Regionas

Neringos meras prašo šalies vadovų užtarimo

Neringos meras Darius Jasaitis kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą ir premjerę Ingridą Šimonytę dėl to, kad šiame kurorte gyvenantiems ukrainiečiams ...
2024-02-22
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This