Socialdemokratai suvedžiojo Vytautą Grubliauską*

Spyglys

Spyglys
2024-02-27

Komentarų: 14

Apgavo kaip mergą su penktu vaiku, – nederamai šaiposi išdykėliai dėl to, kad buvęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas Lietuvos socialdemokratų sąraše į Europos Parlamentą po vidinio partijos reitingavimo atsidūrė paskutinėje – 22 vietoje.

Raudonojo Klaipėdos Vytauto tarp socdemų elito nėra…

„Išdavystę visi myli, o išdavikus – niekina”, – taip susiklosčiusią situaciją apibendrina politologijos mokslų daktaras Spyglys, primindamas, kad Vytautas Nedidis, išdavęs liberaliąją ideologiją, nupėdino raudonuoju postkomunistinio socializmo kilimu į Klaipėdos mero rinkimus bei politinę savižudybę.

O visi buvusios merienės ruošti apdarai pokyliams Briuselyje ir Strasbūre liko pasmerkti kandims sugraužti spintoje. 

Žinoma, dar yra rinkimai į Seimą – čia, Spyglio nuomone, eksmero šansai yra didesni. Nors… Jeigu už jį nebalsuos liberalusis Klaipėdos elektoratas, o socdemai „palaikys” jį tik taip, kaip palaikė reitinguojant sąrašą į Europą, Vytautas gali likti tik Kultūros komiteto pirmininku, į kurio nuomonę niekas dėmesio nekreipia.

Ir moralas: išdavystės saldumą apkartina karjeros galas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

14 Comments

 1. Auditorius

  Reikįėjo grįžti į Liberalų sąjūdį pas Budiną, per rinkimus gal paimtu 6 vietos, o gal ir 7 ir tada valdytu vėl Klaipėda.

  Reply
 2. Ramybės visiems

  Nepergyvenkite, Grubliauskas dar valgyti nei vieno neprašė, nedidelė garbė ir tame EP, kažkokia prieglauda… tik tiek , kad dideli pinigai. išgerkite valerijono ir ramiai gyvenkite, Grubliauskas savo kelią susiras pats. Kol buvo meru, visi be muilo lindo, o dabar jau Grubliauskas nepatinka. Kai pradėjo liberalus sodinti, nuteisė pačią partiją, , jei Grubliauskas jų vertybėms nepritarė, tai ir pasitarukė. Juk keistai atrodo, kai teistos partijos, jei neklystu-už korupciją, atstovė vadovauja seimui. Gal todėl ir turime seimą tokiose aukštumose, kokiose dar niekad nebuvo. Nesimaudžiau su Grubliausku vienoje vonioje, nebuvo jis man palankus , kai buvo šiokių tokių reikalų, bet niekad nemačiau ir jo piktybiškumo žmonių atžvilgiu.

  Reply
 3. Jonas

  Geriau eitu ten iš kur atiejo ir darytu tai ką moka geriausiai. Nei jis politikas , nei jis meras nei jis seimo narys , o juo labiau europarlamentaras. Vat patriūbyti gali. Tai tai ir reikia seniai daryti.

  Reply
  • Onute

   Nepavydekite Vytautui.

 4. Gediminas

  Labiausiai džiaugiasi Spyglys, aišku ir liberalai, kad juos palikusį Vytautą skriaudžia. Saldus kerštas.

  Reply
 5. V ir Gis

  Dar taip nebuvo, kad prostitutė liktų be galo.

  Reply
 6. Petras

  Už nepadorų elgesį- į eilės galą prie lovio

  Reply
 7. Nerimas

  Labiausiai nerimauti turėtų buvusioji pirmoji ponia , nes teks buvusiu meru rūpintis is džazo festivaliui skirtų kanceliarinių išlaidų.

  Reply
 8. Taigi

  Nepergyvenkit, Vytautas tikrai keliaus į Seimą, nors jūs visi iš pavydo sprogstate…

  Reply
  • Tikrai ?

   Neturim ko pergyvent, mes ne merienė. Sakote, išrinks? Pagyvensim ir pamatysim, ką dar galima dėl lovio parduot ir išsižadėt.

  • Taigi

   Juokaujate?
   Taigi klaipėdiečiai neišrinko į merus, taigi neišrinks ir į Seimą)))

  • Stebuklingas pasaulis

   Juk seniai žinoma, kaip reikia savo žmogų prakišti į Seimą. Ogi reikia įregistruoti rinkimams kuriame nors tolimame Lietuvos kampe, kur galima gražiai pakalbėti, dailiai pasirodyti ir ką kors pažadėti. Ir išrinks, juk ne pirmas kartas.

 9. Anonimas

  Kodėl apgavo , paprasčiausiai parodė kur jo tikra vieta

  Reply
 10. taip ir reikia

  Persimetėlių niekas nemėgsta,,, apgavo trūbočių, oji apagavo…

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This