Bibliotekoje – paskaita apie žarnyno sveikatą

Sveikata

Kovo 2-ąją, 13 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į paskaitą „Sveikos gyvensenos pagrindai: kaip tavo nuotaiką ir energijos lygį lemia žarnyno sveikata?“. Lektorės – kineziterapeutė, RS holistinio masažo meistrė Alvita Mačiulskienė ir alavijo ambasadorė Laura Urbonienė.

Laura Urbonienė ir Alvita Mačiulskienė

Renginio metu bus pasakojama, kaip žarnynas bendrauja su smegenimis; bus aptarti sveikos gyvensenos pagrindai (švarus organizmas, subalansuota skrandžio rūgštis, mikrobiomos priežiūra, reikalingos maisto medžiagos, mitybos pagrindai, vidurių užkietėjimo pasekmės ir sprendimas); bus galima atlikti testą ir mokytis taisyklingo kvėpavimo; kiekvieną dalyvį vaišins alavijų žiedų arbata ir visi gaus po simbolinę dovanėlę.

Pasak A. Mačiulskienės, žmonės per mažai turi informacijos, kaip natūraliomis priemonėmis padėti sau, išsibalansavus skrandžio rūgštingumui, užkietėjus viduriams, esant disbakteriozei, dehidratacijai. Moteris teigia, kad daugybės ligų galime išvengti tinkamai prižiūrėdami savo virškinamojo trakto veiklą, o susirgus naudotis gamtos vaistine.

„Mano tikslas žmonėms paaiškinti, kad jų kūnas dirba pilnu pajėgumu tik tada, kai yra atliepiami jo fiziologiniai poreikiai. Baigusi kineziterapijos studijas ir pradėjusi dirbti reabilitacijos centre, ieškojau daugiau būdų, kaip galiu padėti savo pacientams jaustis geriau ir  pasiekti ilgalaikių rezultatų. Taip pradėjau gilinti žinias masažo srityje, žmogaus kūną suvokti kaip bendrą visumą. Jau dešimtmetį neatsiejama mano sveikos gyvensenos dalis yra subalansuota mityba. Nuo paauglystės vargino virškinimo problemos, rūgštingumas, lėtinis  idurių užkietėjimas, pralaidus žarnynas, vidurių pūtimas, uždegimai organizme, nevirškinimas ir taip toliau. Alopatinė medicina nerado priežasties ir problemos sprendimo būdo nepateikė. Tokia egzistencinė būsena manęs netenkino, todėl sprendimo būdų teko ieškoti pačiai“ – pasakoja A. Mačiulskienė.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Mums rašo

Šarūnas Šarkauskas: kelyje ir judėjime 

Noriu pakviesti jus į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriaus galeriją, kur tapytojas Šarūnas Šarkauskas eksponuoja paveikslų ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Kultūra

Bibliotekoje - tapybos paroda „Terminalas/Judėjimas“

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) balandžio 3 d. bus atidaryta Šarūno Šarkausko ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Kultūra

Bibliotekoje - „nebaigti“ paveikslai

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A) atidaryta ir iki balandžio 4 d. bus eksponuojama Andriaus Tarasevičiaus ...
2024-03-08
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This