Dėl Karalienės taurės kovos ir dvi uostamiesčio komandos

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-28

Po trejų metų pertraukos „SMART WAY Karalienės taurė“ kovo 9-10 dienomis grįžta į sostinę, o joje krepšinio sirgalių lauks pasikeitęs turnyro formatas, kurio programa padalinta į dvi dienas. 

Kovo 9 dieną įvyks pusfinalių akistatos bei „Nostra snaiperės“ konkursas, kurio prizinis fondas šiemet rekordinis – 3333 eurų, o kovo 10 d. žiūrovų laukia didysis ir mažasis finalai bei Roko Yan muzikinis pasirodymas.   

Krepšinio šventė suburs keturias stipriausias šio MLKL sezono komandas: Vilniaus „Kibirkštį“, Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą, Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ ir Kauno „Aistes-LSMU“.

Lietuvos krepšinio federacijos generalinio sekretoriaus Mindaugo Balčiūno teigimu, moterų krepšinyje „kokybiniai pokyčiai yra akivaizdūs”.

„Jie vyksta ne taip greitai, kaip norėtume, bet jie yra procese ir greitu metu apie didžiausių klubų permainas visi išgirsite. Suprantama, jog moterų krepšinio organizacijoms stiprią įtaką daro savivaldybės, kas iš vienos pusės yra labai gerai, o iš kitos – sprendimai yra lėtesni negu vyrų krepšinyje ir tam reikia kantrybės. Patys pokyčiai labai džiugina ir dėkoju lygos ir klubų vadovams, matome ir naujų trenerių veidų, sugrįžusių iš užsienio, tad yra daug džiugių naujienų moterų krepšinyje. O garsi kelionė į 2027 metus prasidės šiemet, nuo U20 čempionato, ir tai bus puikus startas. Sekantys treji metai bus pilni moterų krepšinio, renginių, įvairių priemonių ir tai bus nukreipta ir į jaunų merginų motyvaciją renkantis krepšinį”, – trečiadienį Karalienės taurei skirtoje spaudos konferencijoje kalbėjo jis.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

LCC - Moterų lygos sidabras

„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ trofėjus grįžta į sostinę. Eglės Zabotkaitės vedamos Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės Klaipėdoje trečiadienio vakarą rezultatu ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

Finalo starte „Kibirkštis“ atėmė namų pranašumą iš LCC

Čempionių titulą ginančios Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės triumfavo „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ finalo starte. Sostinės komanda Klaipėdoje antradienio vakarą ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Sportas

„Neptūno“ moterys kovos tik dėl bronzos

Lemiamoje „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalio akistatoje Vilniaus „Kibirkštis“ Klaipėdoje šeštadienį rezultatu 59:55 (13:9, 19:18, 21:16, 6:12) nugalėjo ...
2024-04-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This