Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato pirmuosius svečius

Kultūra

XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiemet vyks birželio 27-29 dienomis Teatro aikštėje. Jo organizatoriai pagarsino pirmuosius renginio svečius –  grupę iš Kanados „My Son The Hurricane“.

„Labai įdomi pažintis su Kanados muzikantu Danno O’Shea. Visiškai atsitiktinai pamačiau jų koncerto video socialinėse medijose ir iškart susižavėjau jų uraganiška energija. Kanada toli, skrydžiai brangūs, tad kartu pradėjom svarstyti apie turą Europoje ir mums pavyko. Jiems tik paskelbus apie koncertą Klaipėdos pilies džiazo festivalyje iškart sulaukėm klausimų iš Švedijos bei kitų kaimyninių šalių kur įsigyti bilietus į jų koncertą. Tad galime pranešti, kad jų koncertas birželio 28 dieną bus nemokamas. Jauni, energingi ir sklidini uraganiškos charizmos ir jie bus Klaipėdoje. Ačiū už bendrystę ir geranoriškumą ambasadoriui Kanadoje Dariui Skusevičiui“, – pranešime cituojama Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Grupės lyderis, būgnininkas, kompozitorius ir prodiuseris Danno O‘Shea sako, kad kolektyvo pavadinimas neturi aiškios prasmės, o jo šūkis yra „Atiduok visa save scenai“.

„Mes nuoširdžiai bendraujame su klausytojais, vieni su kitais ir atiduodame visą save, viską ką turime. Grodami mes suteikiame galimybę atsipalaiduoti, šokti ir kartu su mumis gerai praleisti laiką. Nekantriai laukiame susitikimo su Klaipėdos muzikantais, fanais, norime pamatyti jūsų miestą, gamtą, paragauti nacionalinių patiekalų. Klaipėdoje bus jaudinantis ir itin energingas koncertas. Mes tai pažadame!“, – teigia jis.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio metu bus galima pasigrožėti „The Tall Ships Races 2024“ regata, kuri į Klaipėdą grįžta birželio 27-30 dienomis.

2 Comments

  1. Pastebėjimas

    Labai daug klaidų tekste. Tiek gramstinių, tiek skyrybos.

    Reply
    • Klpem

      Ironiškas tas pastebėjimas 😀

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

„JazzFest Budapest“ ir Klaipėdos pilies džiazo festivalis pasirašė bendradarbiavimo sutartį

„JazzFest Budapest“ – mieste, koncertų salėse, klubuose bei viešose erdvėse vykstantis džiazo festivalis, kuriame pasirodo pasaulinės džiazo žvaigždės ir vietiniai ...
2023-11-14
Skaityti daugiau

Svarbu, Veidai

Džiaze - ne vien tik merginos

Gyvenimas yra nenuspėjamas, sugebantis nustebinti netikėtais savo posūkiais. Nuostabu būna gimtojo miesto ar net šalies koncertų salėse ar aikštelėse išvysti ...
2023-10-22
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo festivalį vainikavo žemaitiškai uždainavusi NATO orkestro vokalistė

Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi tris dienas trukęs XXIX Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Teatro aikštėje susirinkusi publika turėjo progą išvysti daugybę netikėtų ...
2023-06-25
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This