Naują kadenciją KU rektorius pradeda su atsinaujinusia komanda

Švietimas

Kovą 4-ąją kadenciją baigiantis ir naują vadovavimo Klaipėdos universitetui (KU) penkmetį pradėsiantis rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas penktadienį pristatė KU tarybos patvirtintus jo pasiūlytus kandidatus eiti prorektorių pareigas.

KU nuotr.

Iš ankstesnio prorektorių trejeto tęsti savo darbus liks tik dr. Benediktas Petrauskas, kurio atsakomybė – Universiteto infrastruktūros ir plėtros klausimai. Prorektorius pasidžiaugė, jog per pirmąją kadenciją pradėti projektai šiuo metu jau baigti ar pasiekę finišo tiesiąją, tuo pat metu aktyviai dirbama su besitęsiančiais ir naujais.

KU mokslo ir inovacijų prorektore patvirtinta dr. Laura Šaltytė-Vaisiauskė, iki šiol vadovavusi KU Mokslo ir inovacijų tarnybai.

Dr. L. Šaltytė-Vaisiauskė yra KU absolventė, Klaipėdoje įgijusi matematikos bakalauro ir magistro laipsnius, 2013 metais apgynusi daktaro disertaciją Vilniaus universitete. KU dirba nuo 1999-ųjų, dėsto nuo 2003 m. Prisistatydama KU tarybai būsimoji prorektorė akcentavo per pastarąjį penkmetį išaugusius KU mokslinius rodiklius, ekspertų vertinimus apie aukštą mokslo socioekonominį poveikį regionui, ženkliai padidėjusias projektinių veiklų apimtis: nuo 2019 m. šis rodiklis ūgtelėjo 56,4 proc.; per tą patį laikotarpį mokslinių publikacijų skaičius didėjo beveik 50 proc., HORIZON EUROPE projektų skaičius taip pat apie 50 proc.

Sėkmės sąlyga dr. L. Šaltytė-Vaisiauskė pavadino kasmetines diskusijas su akademiniu personalu padaliniuose, sukurtą grįžtamąjį ryšį, nuolatinę komunikaciją su padaliniais apie institucijos lūkesčius. Savo tikslu dr. L. Šaltytė-Vaisiauskė įvardino pradėtų darbų tęstinumą.

Kitą savaitę KU studijų prorektorės pareigas oficialiai pradėsianti eiti dr. Aida Norvilienė taip pat KU alumnė, čia baigusi Vaikystės pedagogikos, vėliau – Edukologijos doktorantūros studijas bei Viešojo administravimo studijas Kauno technologijų universitete. Vadovaujantį darbą ji dirba jau 17 metų, pastaruoju metu ėjo KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Pedagogikos katedros vedėjos pareigas. Pristatydama savo ateinančių penkerių metų veiklos viziją A. Norvilienė akcentavo studijų kokybės klausimus, lankstumą reaguojant į visuomenės pokyčius, mokymosi visą gyvenimą sąlygų užtikrinimą, studijų tarptautiškumo stiprinimą, jungtinių, tarpdisciplininių ir naujų studijų programų rengimą.

KU tarybos patvirtinta prorektorių komanda universiteto bendruomenei bus pristatyta kovo 6-ąją vyksiančiame susitikime su bendruomene. Kadangi prof. dr. A. Razbadauskas rektoriaus pareigoms eiti išrinktas antrą kartą, iškilmingos inauguravimo ceremonijos atsisakyta. Naujos kadencijos pradžią žymės KU rektoriaus ir prorektorių komandos prisistatymas KU bendruomenei.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Pradeda veikti universiteto STEAM centras

Klaipėdos universitete (KU) oficialiai atidarytas metodinis STEAM centras. Tai pirmasis iš trijų Lietuvoje numatytų sukurti metodinių centrų. Jo komanda veiklą ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Aplinkosauga

Iš Žardės tvenkinio dingusią salą žada grąžinti atgal

„Ši sala, atkeliavusi į Žardės parko tvenkinį, tegul bus Klaipėdos universiteto dovana miestui artėjančio gimtadienio proga. Mums, kaip mokslo įstaigai, ...
2024-03-26
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos konservatorių spindesys ir skurdas*

Mūsų miestelio konservatorių spindesys, tiesą sakant, yra apgailėtinas, – sako garsus politologijos profesorius Spyglys. Nes dauguma neva opozicinės Tėvynės sąjungos ...
2024-02-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This