Klaipėdoje trečia para iš eilės – be naujų COVID-19 atvejų

Koronavirusas

Pasak Valstybės duomenų agentūros, šeštadienį Lietuvoje patvirtinti tik 7 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių du žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią. Klaipėdoje naujų susirgimų trečia para para iš eilės nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 32,6 proc., uostamiestyje – 62,5 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje nuo 14,5 atvejo sumažėjo iki 13,2 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių išlieka 15-toje vietoje.

Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 29,2 iki 28,4 atvejo. Blogiausia situacija trečia para fiksuojama Kupiškio rajone, o geriausiai su nuliniais rodikliais ir toliau laikosi dvi savivaldybės – Rietavo ir Zarasų. Klaipėdos rajonas su 7 atvejais yra trečioje vietoje.

Lietuvoje praėjusią parą sirgo 1279 žmonės – 14 daugiau nei prieš parą. Sergančių klaipėdiečių skaičius liko toks pat – 33.

Praėjusią parą mirčių nuo koronavirusinės infekcijos nebuvo ir bendras netekčių skaičius šalyje išlieka 9893, Klaipėdoje – 435.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

COVID-19 Klaipėdoje: kasdien po tris susirgusius

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad antradienį Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų (du žmonės susirgo antrą kartą, vienas ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šalyje - 24 nauji užsikrėtę COVID-19, Klaipėdoje - du

Pirmadienį šalyje patvirtinti 24 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 6 žmonės susirgo antrą kartą, du – trečią, skelbia Valstybės duomenų ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šalyje - jau mažiau nei 400 sergančiųjų COVID-19

Per savaitgalį Lietuvoje patvirtinti tik aštuoni nauji COVID-19 atvejai – vienas šeštadienį ir septyni sekmadienį, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Visi ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This