Motyvacinis – pramoginis renginys moterims „Aš karalienė”

Mums rašo

Dana Lukauskienė
2024-03-04

Komentarų: 0

„Oho, kokios moterys: gražuolės, jų eisena tokia elegantiška, atrodo lyg pakiliai plauktų virš kasdienybės, nejausdamos žemės po kojomis“, – tokius ir dar vaizdingesnius komplimentus išgirdo į prabangų motyvacinį renginį Palangoje, viešbučio – sanatorijos Gradiali restorane „Pineta by Gradiali“, susirinkusios damos, kurių žavesį, eleganciją ir grožį gyrė visi, kieno žvilgsnis aprėpė gracingas ponias.

Lauryno Martinkaus nuotr.

Prabangus vakaras leido įsimintinai praleisti laiką pasakiškoje aplinkoje. O jo rengėjos Svetlana Narkienė ir Oksana Legenzova džiugiai pasitiko ir sveikino kiekvieną atvykusią, kuri nepabūgo išlaisvinti karalienę savyje. Juk ne kasdien tenka žingsniuoti podiumu ar pasimatuoti karūną.

„Stengėmės, kad šis renginys būtų ir pramoginis ir praktiškas. Juk čia muzika, šventė, o kartu ir galimybė įsigyti maisto papildų, juvelyrinių perlo dirbinių ar išsirinkti autorinių kvepalų. Viskas vienoje vietoje”, – akcentavo jo sumanytojos ir rengėjos.

Moteris turi būti graži vidumi, tačiau mažutis aksesuaras yra lyg savito stiliaus atspindys, akcentas, pabrėžiantis moters išskirtinumą. Karališką atmosferą kūrė žavioji smuikininkė Rovena Žiogė, kurios muzika lydėjo prie staliukų jau karūnuotas damas. Someljė-vyno ekspertė Goda Baltuonė pristatė ypatingą vyno atidarymo būdą kardu, vadinamą „sabrage“, kuomet greitu judesiu nukertamas kamštis kartu su viršutine butelio kaklelio dalimi. Vynas ir vyndarystė yra savita kultūra, kuri neapsieina be gilių žinių, tradicijų pažinimo, eksperimentavimo su skonių derinimu.

„Meilė geriau už pyktį“

Papuošalų dizainerė Gintautė Valūnė vedžiojo po perlų pasaulį, kalbėjo apie jų formavimosi būdus. Perlai siejami su prabanga ir elegancija, taip pat perlai turi ir savotiškos magijos bei paslapties. Manoma, jog perlai garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį bei jaunystę. Į klausimus apie moteriškumo paslaptis, šeimą, skyrybas ir karjerą atsakinėjo Indrė Stonkuvienė, kuri savo energija, humoro jausmu įkvėpė ne vieną. Indė atėjo į renginį su žinia, jog meilė geriau už bet kokį pyktį. Anot jos, moterys gali būti švelnios, ramios, mylinčios, paslaugios, tačiau ne visos moka mylėti save, mėgautis dabartimi, šia akimirka, vertinti tai, ką turi. Svarbiausia sėkmės paslaptis, anot motyvatorės, yra gebėti išskleisti gerąją moters pusę. Valgant prabangią vakarienę, skambėjo saksofono garsai, grojo saksofonistas Jordanas Narkus.

 Lauryno Martinkaus nuotr.

Magiškos akimirkos

Apie moterų seksualinę sveikatą kalbėjo dr. Rima Balanaškienė. Ji skatino gerai pagalvoti apie tai, kas yra tikra meilė, kiek laiko ji trunka, kur jos kokybė, o kur jau bėda. Pranešėja renginio karalienėms aiškiai išdėstė, ką signalizuoja partnerio atneštas kavos puodelis į lovą.

Motyvaciniame renginyje „Aš karalienė“ parfumerijos verslo ir kvepalų ekspertė Edita Vigelytė turėjo garbės šimtinei moterų auditorijai atskleisti parfumerijos pasaulio mitus, atsakyti į daugybę protingų, linksmų, o kartais ir provokuojančių klausimų parfumerijos tema, išbandyti retus konceptualius kvepalus ir tiesiog maloniai praleisti laiką fantastiškoje draugijoje.

Marinos Shpak moters grožio puoselėjimo patarimai leido suprasti, kas daro moterį tikra karaliene, išskirtine dama. Apie mažas ir dideles gyvenimo pamokas kalbėjo iliuzionistas Mantas Wizard, kuris tuo pat metu rodė nepakartojamus stebuklus. „Gyvenime gausu darbų, rūpesčių, nesusipratimų. Kiekvieną dieną mes mokomės ir augame, o rūpesčiai ateina, išeina, keičiasi, kol galų gale mes gauname pamoką, ją įsileidžiame ir vėl viskas nugula į savo vietas. Ne visos gyvenimo pamokos yra mažos, kai kurios jų yra didelės ir sudėtingos, rodos, kad nebėra išeities. Bet išmintingi žmonės moka atrasti sprendimus, patraukti rūpesčius į šalį, ar netgi pakeisti požiūrį, tuomet problemos išsisprendžia, viskas nugula į savo vietas”, – kalbėjo magas, linkėdamas mylėti save, svajoti ir įveikti visus gyvenimo iššūkius.

Išdalinta gausybė prizų

Lauryno Martinkaus nuotr.

Na, o vakarą vainikavo loterija, kurioje nuostabusis, charizmatiškasis renginio vedėjas Remigijus Žiogas išdalino gausybę prizų, siurprizų, dovanų.  Atmosferą kaitino gyvo garso „Old City band“ grupės koncertas.

Šis prabangus vakaras suteikė nepamirštamų akimirkų net pačio subtiliausio skonio dalyvėms, mat S. Narkienės ir O. Legenzovos dėka buvo parinktas įvairiapusis turinys, daug naudingos informacijos, sudaryta galimybė įsigyti išskirtinių prekių ir gausybė pramogų buvo suburta po vienu stogu, tad nieko nuostabaus, jog renginys sulaukė tiek dėmesio.

Lauryno Martinkaus nuotr.

Renginį rėmė: Mūsų Palanga.lt; NoAge; Lalene-desertų namai; sanatorija Gradiali; Plaukų svaja – Tatjana Shakun; YberaParis.Lietuva; Era Esthetic – Lazerinės Dermatologijos Klinika; Resort Pub – Sandra Kakhiani; Shopas Klaipėda; Soliariumų studija-SOLEMIO; Zinzino; Marina Alta; AZ galimybės;  Virtuoso.lt; Vero Nika accessories; Saviugda_moterims – Gabriella Melrose; Oksana Šak.OK by Chogan/LT; Marina Shpak; Central GYM sporto klubas; Jelena Johansons Pmu; Balance Lab; Lory Misos Art; Gėlių studija Agava; Tūza ir Taraila šventinė atributika ir dekoracijos; Viktorija make up; Sveikatos faktorius.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangoje – lauko paroda apie Joną Šliūpą

Palangoje atidaryta Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Kas išsigando Šliūpo?“, parengta pagal Miglės Anušauskaitės komiksų knygą. Apie spalvingą pirmojo Palangos burmistro ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Ugniagesiai išgelbėjo ir užstrigusį katiną, ir lifte įkalintą žmogų

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad antradienio rytą jo pareigūnams teko gelbėti Klaipėdoje, viename Šilutės plento daugiabutyje, prie įėjimo ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Prasčiausia COVID-19 situacija - Palangoje

Valstybės duomenų agentūra praneša, kad pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 38 nauji susirgimai COVID-19 infekcija (devyni žmonės susirgo antrą kartą, du ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This