„Jungos” jubiliejaus proga – mažųjų šokių konkursas

Kultūra

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų šokių studija „Junga“, švenčianti savo 75-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų, savaitgalį Palangos koncertų salėje surengė pirmą kartą organizuojamą tarptautinį mažųjų šokėjų festivalį-konkursą „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu“. Šiame konkurse dalyvavo daugiau kaip 500 šokėjų iš Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Palangos, Gargždų, Šilutės, Šilalės ir Skuodo. Sulaukta svečiuose šokėjų iš Rygos ir Liepojos.

Dalyvius vertino tarptautinė vertinimo komisija, kuri rinko techniškiausią, muzikaliausią, artistiškiausią, inovatyviausią šokio kolektyvą, originaliausią choreografiją ir kt. Nominacijas skelbė ir apdovanojimus teikė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro direktorius Ramūnas Kaubrys.

„Junga“ pakvietė ne tik dalyvauti ir varžytis šokių festivalyje-konkurse, bet ir padovanojo festivalio dalyviams ir žiūrovams vaizdingą šokio, teatro, muzikos šou pasirodymą „Mėlynoji planeta – Žemė“, kur vyravo dvi galingos kuriančios jėgos – gamta ir žmogus.

Renginio organizatorius Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, vaikų šokių studija „Jungos” mokytojai Ilona Stankevičienė, Eglė Kiškiūnienė, Audronė Bastytė-Ignatavičė, koncertmeisteris Romualdas Kalvėnas.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Penkiuose Vakarų Lietuvos miestuose vyks sporto festivaliai

Kovo mėnesį sėkmingai finišavo antroji projekto „Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas“ dalis, kurio metu buvo organizuojamos sportinės mankštos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose padegtas automobilis

Trečiadienio naktį, apie 2.15 val., Gargžduose automobilyje „Mercedes Benz CLS 280“kilo gaisras, kurio metu 2008 metų gamybos transporto priemonė sudegė. ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This