Paaiškėjo Arūno Tumos išminties šaltinis*

Spyglys

Spyglys
2024-03-05

Komentarų: 2

Klaipėdos miesto tarybos narys, net merą gebantis pastatyti į jam priderančią tarnautojo vietą, Spyglio mylimas Arūnas Tuma pastaruoju metu demonstruoja politinę išmintį, proto skaidrumą ir įgūdžius valdyti miesto ūkį.

„Eureka! – nušvito ir Spyglio protelis, perskaičius Arūno ataskaitą rinkėjams už 2023-uosius: pasirodo jam patarinėja iškilus Klaipėdos liaudies ūkio veikėjas.

„Mano, kaip savivaldybės tarybos nario, visuomeniniu padėjeju paskirtas Liudvikas Dūda, kuris atitinka visus padėjėjui keliamus reikalavimus”, – rašoma ataskaitoje.

Įdomu, įdomu:  dabartinė valdžia nesustodama peikia viską, ką miesto ūkyje nuveikė buvusioji valdžia, tačiau realus miesto vadovas į patarėjus pasiima ilgai savivaldybės Miesto ūkio departamentui vadovavusį veikėją. Veikėją, kuris su Darbo partija brovėsi į Seimą, ir pasižymi pomėgiais „sportas, kelionės, šunys, grybai”.

Tad išniro iš Spyglio makaulės gili mintis: ar tik nebus tais šunų grybukais Liudvikas Arūno pavaišinęs? Antraip – iš kur čia toks minčių grynumas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

2 Comments

  1. Petras

    Tai Dūda dar per mažai pridirbo nesąmonių?

    Reply
  2. hasts

    Žemas lygis, jei tik tuo teužsiima…

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This