Po keturių parų pertraukos Klaipėdoje fiksuotas vienas COVID-19 atvejis

Koronavirusas

Pirmadienį šalyje buvo patvirtinti 63 nauji COVID-19 atvejai (dešimt žmonių užsikrėtė pirmą kartą, penki – antrą). Klaipėdoje po keturių dienų pertraukos buvo užfiksuotas vienas šios ligos atvejis – žmogus susirgo pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 35,4 proc., uostamiestyje – 57,1 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje sumažėjo nuo 13,2 iki 11,8 atvejų  ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių pakilo iš 16 į 14 vietą. Šalyje šis rodiklis sumenko nuo 27,9 iki 24,9 atvejo. Blogiausia situacija penkta para fiksuojama Kupiškio rajone, o su nuliniais rodikliais jau yra trys savivaldybės – greta Rietavo ir Zarasų prisijungė Joniškio rajonas.

Lietuvoje praėjusią parą sirgo 1091 žmogus – 131 mažiau nei prieš parą. Sergančių klaipėdiečių skaičius sumažėjo nuo 28 iki 26.

Praėjusią parą mirčių nuo koronavirusinės infekcijos nebuvo, bet bendras netekčių skaičius šalyje patikslinus duomenis rodomas vienu atveju didesnis – 9894, Klaipėdoje – 435.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Savaitinis COVID-19 rodiklis Klaipėdoje padidėjo 125 proc.

Lietuvoje penktadienį buvo patvirtinta 18 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje, kaip ir ketvirtadienį, ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Jau 19 šalies savivaldybių turi nulinius COVID-19 rodiklius

Valstybės duomenų agentūra skelbia, jog trečiadienį, kaip ir antradienį, Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This