„Šokio pavasaryje“ skleidėsi per 300 talentų

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-07

Klaipėda tradiciškai pasveikino kovą sukviesdama jaunuosius baleto ir šiuolaikinio šokio atstovus iš visos Lietuvos į konkursą „Šokio pavasaris“. Šokių mokyklos „CODA“ ir steigėjos bei vadovės Ingos Briazkalovaitės puoselėjama iniciatyva kasmet suteikia plačią platformą pasirodyti ir pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje dar tik žengiantiems vaikams, ir tarptautinių pergalių skonį jau pažinusiems talentams

Kultūros fabriko scena dalijosi daugiau nei 300 šokėjų nuo 3 iki 18 metų, pristačiusių kone 150 pasirodymų kategorijose, kurios apėmė klasikinį, modernų, neoklasikinį, šiuolaikinį šokį bei „free dance“ stilistiką.

Publika turėjo galimybę išvysti Lietuvos tarptautinės baleto akademijos, Nerijaus Juškos baleto mokyklos, Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademijos, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos, baleto mokyklos „ELLE“, „RIO“ ugdytinių pasirodymus. Klaipėdai konkurse atstovavo Saidos šokio namų, Simono Dacho progimnazijos, „Baleto Erdvės“, Rasos Želnytės baleto klasės, Viktorijos baleto klasės bei šokių mokyklos „CODA“ šokėjos.

Pasirodymus vertino tarptautinė šokio profesionalų komisija, kurią sudarė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atstovai iš Japonijos, Italijos ir Ukrainos.

„Išvydome labai platų šokių spektrą, kuris leido įsitikinti, koks didelis yra jaunosios Lietuvos baleto ir šiuolaikinio šokio potencialas. Darbas su vaikais ir jaunimu reikalauja ne vien gilaus savo sferos išmanymo, kantrybės, bet ir stipraus pašaukimo – tik jo dėka reikalingi sąskambiai įvyksta vaiko širdyje, o vėliau nugula ir jo pasiekimuose. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad tokių pavyzdžių nestokojame ir visai greta mūsų“, – kalbėjo konkurso sumanytoja I. Briazkalovaitė.

„CODA“ „Šokio pavasaryje“ atstovauta solidžiai – šokėjos užėmė 26 prizines vietas: 11 pirmų, 8 antras ir 7 trečiąsias. Dar 7 šokių mokyklos pasirodymai apdovanoti už patekimą į TOP 5.

Šokio žingsniu įžengusi į pavasarį, „CODA“ juo pasitiks ir vasarą – birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, Žvejų kultūros rūmuose vyks jau 11-asis tarptautinis šokio konkursas „CODA“.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Kultūros fabrikas skelbia paieškų kampaniją

Kūrybinių industrijų inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (KUFA) dešimtmečio proga skelbia kampaniją „(pa)ieškomas“. Pagrindinė Kultūros fabriko misija nuo pat jo įkūrimo pradžios ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Švietimas

Konferencijoje ieškojo būdų, kaip kovoti su narkotikais mokyklose

Penktadienį Kultūros fabrike vyko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir uostamiesčio savivaldybės surengta konferencija „Mokykla, savivalda, policija – ką mes ...
2023-12-01
Skaityti daugiau

Kultūra

Artėjantį KUFA 10-metį pasitiks paroda ir „Napoleonas"

Pirmasis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje plačiai atvėręs duris kūrybai, darbui ir kultūrai kūrybinių industrijų inkubatorius Kultūros fabrikas (KUFA) pasitinka dešimtuosius ...
2023-12-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This