Nepriklausomybės dienai – moksleivių 3×3 krepšinio turnyras

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-08

Ketvirtadienį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje įvyko 3×3 krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Neseniai atnaujiną mokyklos sporto salę užplūdo 12 skirtingų Klaipėdos ir Klaipėdos rajono progimnazijų moksleivių, kurie rungėsi dėl 2010 metais gimusių ir jaunesnių mokinių taurės.

Organizatorių nuotr.

Pirmąjį tokio tipo turnyrą pagal olimpines 3×3 sporto šakos taisykles mokyklai suorganizuoti padėjo visoje Lietuvoje turnyrus organizuojanti „3×3 Klaipėdos lyga“.

Nuo ryto prasidėjusiose atkakliose dvikovose dėl pirmojo turnyro titulo susigrūmė Klaipėdos „Versmės“ 2 komandos, „Vyturio“, „Smeltės“, „Gedminų“, Tauralaukio, Prano Mašioto, „Verdenės“, H. Zudermano, Sendvario progimnazijos bei Jūrų kadetų mokyklos ir Priekulės I. Simonaitytės progimnazijos komandos.

Turnyro atidarymo ceremonijoje sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems dalyviams sakė „Versmės“ progimnazijos direktorė Gražina Pocienė, motyvacijos suteikė renginyje apsilankęs krepšinio klubo „Neptūnas“ direktorius Martynas Mažeika. Kartu su renginio svečiais visi dalyviai prieš prasidedant kovoms sugiedojo Tautišką giesmę ir pasinėrė į nuožmias dvikovas.

„Labai smagu, kad pavyko suorganizuoti kokybišką, aušto lygio turnyrą, kuriame visi dalyviai mūsų partnerių buvo apdovanoti išskirtiniais turnyro marškinėliais, kvietimais į artimiausias „Neptūno“ rungtynes, kurios vyks simboliškai kovo 11-ąją. Dėkoju visiems partneriams, kolegoms, kurie sutiko atvykti su savo auklėtiniais dalyvauti turnyre, ir tikiu, kad tokie renginiai gali tapti ne tik kasmetiniai, bet ir dažnesni visose Klaipėdos mokyklose,“ – turnyro sėkme džiaugėsi vienas iš turnyro iniciatorių, „Versmės“ mokytojas J. Bražas.

Organizatorių nuotr.

Gerą pusdienį atkakliose dvikovose moksleiviai aiškinosi, kuri komanda šiuo metu Klaipėdoje yra stipriausia. Po permainingų dvikovų nugalėtojais tapo „Versmės I“ komanda, kuri finale įveikė „Smeltės“ progimnazijos moksleivius, bronza atiteko Gedminų mokyklos moksleiviams.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Pabaigtas Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos remontas

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje statybinį triukšmą pagaliau keičia tyla, pranašaujanti greitai čia suskambėsiančius instrumentų garsus. Nuo 2024-ųjų spalio trukę ...
2026-06-16
Skaityti daugiau

Miestas

Klaipėdos moksleiviai iš antrinių žaliavų kūrė vandens herojus

Birželį minint Pasaulinę aplinkosaugos dieną, bendrovė „Klaipėdos vanduo“ kartu su Klaipėdos baseinu jau antrus metus iš eilės pakvietė uostamiesčio moksleivius ...
2026-06-10
Skaityti daugiau

Švietimas

Prancūzijos ambasadorės viešnagė „Versmės“ progimnazijoje

Antradienį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje skambėjo prancūzų muzika, o koridoriuose aidėjo gyva prancūzų kalba. Progimnazijos bendruomenė prisijungė prie jau gražia tradicija ...
2026-06-03
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This