Žvejybos uosto rajone degintos ir plėšytos trispalvės (atnaujinta) (15)

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoPalmira Martinkienė
2024-03-08

Penktadienį vienoje aktyvioje socialinio tinklo grupėje pasirodė pranešimų apie tai, jog Klaipėdoje, Žvejybos uosto rajone, keliose vietose rasta sudegintų bei kitaip išniekintų trispalvių. Tarp komentuojančių šiuos pranešimus buvo ir Klaipėdos miesto tarybos narys Saulius Liekis, parašęs, jog tai yra tiesa.

Facebook nuotr.

Šią informaciją „Atvirai Klaipėdai” patvirtino ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus vedėja Andromeda Grauslienė.

„Šįryt ryte sulaukėme tokių pranešimų”, – sakė ji.

Pasak policijos atstovės, vandalizmo aktai, nukreipti prieš vieną iš Lietuvos valstybės simbolių – vėliavą, fiksuoti Poilsio, Nidos, Žalgirio, Naikupės ir Kalnupės gatvėse. Esą vienos trispalvės buvo su nulaužtais kotais, kitos – apdegusios ar kitaip suniokotos.

„Tos vėliavos yra pas mus, šiuo metu pareigūnai aiškinasi visas su įvykiu susijusias aplinkybes”, – sakė A. Grauslienė.

Jos teigimu, greičiausiai bus pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės simbolių išniekinimo. Už tai laisvės galima netekti iki dvejų metų.

Vėliau policija išplatino pranešimą spaudai, kuriame nurodė, jog tyrimas pradėtas dėl 12-os vėliavų išniekinimo.

Tuo metu socialinių tinklų vartotojai negailėjo aštrių žodžių taip pasielgusiųjų atžvilgiu.

„Vasario 16-os rytą radau numestą prie mano darbo laiptų vėliavą. Tikiuosi, jog vėjas „išpūtė”. O jei ne, lai rankos nupūva tam urodui”, – parašė viena moteris.

Savo ruožtu Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, komentuodamas šį įvykį 15min.lt, teigė esąs įsitikinęs, jog tai yra „tikslinga operacija“, atlikta vadovaujantis tokia pačia logika, kaip ir niekinant partizanams skirtus paminklus. Politiko įsitikinimu, panašių išpuolių galima tikėtis ir daugiau.

INFORMACIJA

Policija prašo žmones, galbūt mačiusius vėliavų niokotojus ar turinčius bet kokios informacijos, pranešti 112 arba tel. 8 698 26 710.

Žymos: | | | |

Komentarai (15):

Atsakymų į “Žvejybos uosto rajone degintos ir plėšytos trispalvės (atnaujinta)”: 15

 1. Už rublius gali beleka parašė:

  Čia Žemaitaičio rinkejai žygiavo apsipirkti i ” Mere ” parduotuve..!

 2. Apleisti pastatai, tampa lindinemis ir neaiškaus plauko žmonių susirinkimo vietomis parašė:

  Klaipėdos savivaldybės ir policijos atstovai , SUTVARKYKIT NARKOMANŲ LIZDUS, tame tarpe ir Apleistą Buvusios KU socialinių mokslų fakulteto pastata Minijos 153, kuris yra greta šitų gatvių kur buvo degintos vėliavos .

 3. Kam dabar dirba Baltarusijos opozicijos Karač ? parašė:

  Lietuvos žvalgybos institucijoms teigiant, kad grėsmę šalies nacionaliniam saugumui kelia į Lietuvą atvykę Baltarusijos piliečiai, Vilniuje prisiglaudusi šalies opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja prašo Lietuvos institucijų nenaudoti nuo režimo bėgančių baltarusių politiniame gyvenime.

  Taip ji kalbėjo po ketvirtadienį paviešintos grėsmių nacionaliniam saugumui 2023 metais vertinimo apžvalgos, kurioje įvardijama, kad grėsmę Lietuvos nacionalinio saugumo interesams kelia į Lietuvą atvykę Baltarusijos piliečiai, kurių ryšys su Baltarusijos žvalgyba nėra nutrūkęs.

  • prisideda su Kremliaus žvalgyba siejamas asmuo ? parašė:

   Vasarį LNK žinios skelbė, kad su Rusijos žvalgyba siejama ir dėl to prieglobsčio Lietuvoje negavusi Baltarusijos aktyvistė, organizacijos „Mano namai“ vadovė Olga Karač tapo Baltarusijos opozicijos Koordinavimo tarybos nare.

   Visgi S. Cichanouskaja tikina, kad O. Karač yra ne Koordinavimo tarybos narė, o priklauso „platesnei žmonių grupei“. Paklausta, ar neprieštarauja, kad prie Baltarusijos opozicijos prisideda su Kremliaus žvalgyba siejamas asmuo, S. Cichanouskaja tikino paliekanti Lietuvos institucijoms įvertinti O. Karač veiksmus.

 4. Galima tikėtis visko parašė:

  Lietuvos žvalgybos institucijoms teigiant, kad grėsmę šalies nacionaliniam saugumui kelia į Lietuvą atvykę Baltarusijos piliečiai, Vilniuje prisiglaudusi šalies opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja prašo Lietuvos institucijų nenaudoti nuo režimo bėgančių baltarusių politiniame gyvenime.

  • O kiek dar liko nepatikrinta, kurie galimai parašė:

   kiršina ir provokuoja Lietuvos piliečius ? ___Įvertinus visą – viešą ir neviešą – informaciją konstatuota, jog grėsmę nacionaliniam saugumui kelia 910 Baltarusijos piliečių, iš kurių 337-iems buvo atsisakyta išduoti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, 121 – atsisakyta pakeisti tokį dokumentą. 205 baltarusiams buvo panaikinti anksčiau jų turėti vis dar galioję leidimai laikinai gyventi. Dviem Baltarusijos piliečiams atsisakyta išduoti leidimus nuolat gyventi Lietuvoje, o keturiems – tokie dokumentai panaikinti.__________P.S. ir tokie skaičiai Lietuvą valdant konservatorių ir liberalių seimo daugumai ? Patryyyyjotai ….tik kokios šalies ?

 5. Nord parašė:

  Kažkas iš „kamintatarių” bando apkaltinti ukrainiečius, kai kaltininkus reikia ieškoti vietinės rosvatos-krasnoputincų gretose.

 6. Garantuotai parašė:

  Čia „dėkingi” UKRŲ „karo pabėgėliai” – VISKUO aprūpinti MŪSŲ sąskaita!!! – jie jau dveji metai kaip LTU jaučiasi NEBAUDŽIAMI – kad ir kokias ATVIRAI nusikalstamas veikas PRIEŠ Lietuvą ir jos piliečius darytų!! Sulig kiekviena diena labiau įžūlėja ir agresyvėja – gatvėse, parduotuvėse, viešajame transporte…!! Tuntai ukrAincų mūsų žemėje IŠTISAI dykinėja, neturi JOKIŲ pareigų nei prievolių, netgi elementarios pagarbos Valstybei, kurį juos priglobė.. UKRAI mums primetinėja savo principus, geria, pažeidinėja viešąją tvarką, darkosi.. O mūsų vietiniai lopai, ir pati Policija – 100% BE jokios savigarbos, ir į nieką NEREAGUOJA,.. tai kodėl nesityčioti iš tokios tautos??!!
  Tik bijau kad šitas baisus Lietuvos pažeminimas -net 12 Lietuvos Vėliavų, per VALSTYBĖS Šventę !!- SUDEGINTI, sulaužyti, sutrypti!! – taip ir liks NIEKINIS, ir NIEKAS neatsakys už tai.. ir kai vos ne kiekviename žingsnyje vaizdo kameros — čia stebuklingai NIEKAS NIEKO „nematė ir negirdėjo” ??

 7. Erebus parašė:

  Ukrainiečiai gal supyko, kad ne jų vėliava visur kabo?

 8. GGG parašė:

  Iš kur pas mus tiek „urodu” privažiave, gal policijai reiktu patruliuoti tamsiu paros metu…

 9. Veliavos parašė:

  Kodėl iškabinti kovo 8 diena?.manau vykdoma tyčinė provokacija, sąmdomi galimai šurajevai ir kt asmenys. Kiršina tautas. Kiršino ,,paskiepytas ir ,,ne, . Kiršino su GP IR BE, GP,
  O dabar kiršijimo akcija , iškabinti vėliavos kovo 8diena , Ar kovo 8 d. Valstybinė šventė??????????
  Kokia????

 10. Bukit prakeikti zarazos parašė:

  Ko noreti is kacapu bydlos mongolu nururitu.Jie savo veido net neturi-kazkokios ujobos.

 11. Už Atlantą parašė:

  Pagavai tokius ir tą kotą sukišai į vieną vietą, dar abi rankas sulaužei, kai porą mėnesių negalės subinės patys nusivalyti tai kitą kartą pamastys ar verta už rublius taip rizikuot

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Žvejybos uosto rajone vėl išniekinta trispalvė

Policija pranešė, kad ketvirtadienio rytą, apie 6 val.,uostamiestyje, Naikupės gatvėje, pastebėta, jog nuo Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos pastato sienos iš ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Partrenkė paspirtukininką

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Gruslienės, ketvirtadienį, apie 9 val., Klaipėdoje, Smiltelės-Simonaitytės g. sankryžoje, automobilis „KIA” sukdamas ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This