Klaipėdoje lengvosios atletikos meistrai pasiekė devynis rekordus

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-14

Lengvaatlečiai iš Lietuvos ir Latvijos miestų ir miestelių susirinko į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos maniežą užbaigti žiemos sezoną Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) pirmenybėmis. Daugeliui tai buvo paskutinis startas prieš Europos pirmenybes Torunėje.

Dalyviai rungėsi 60 m barjerinio bėgimo, 60 m, 200 m, 400 m, 3000 m bėgimo, mylios sportinio ėjimo, šuolio į aukštį, šuolio į tolį, trišuolio, rutulio stūmimo rungtyse. Dalis rungčių vyko ir Klaipėdos miesto centriniame stadione. Čia meistrai varžėsi kūjo ir svarsčio metimo rungtyse.

Varžybų metu užfiksuoti 9 Lietuvos rekordai. Vieną iš jų pasiekė pernai septyniasdešimtmetį atšventęs Klaipėdos „Ąžuolo“ klubo narys Vytautas Milius (M70) aukštis – 1,45 m. Jis tapo Lietuvos čempionu.

Lietuvos čempionais tapo Algirdas Petravičius trišuolio rungtyje ir iškovojo antrą vietą šuolio į tolį rungtyje, o Eugenijus Norvaiša laimėjo šuolio į tolį rungtį ir 60 metrų distancijoje buvo antras. Egidijus Zaniauskas buvo pirmas 60 m b/b ir antras šokdamas į aukštį. Lina Zaniauskienė iškovojo sidabrą šuolių į tolį ir aukštį rungtyse ir buvo trečia barjerinio bėgimo rungtyje. Svetlana Pugacheva pasidabino sidabro medaliais 200m ir 60m b/b rungtyse ir buvo trečia šuolio į aukštį rungtyje. Giedrius Martišauskas pasipuošė sidabru 200 m rungtyje. Arūnas Andrijauskas rutulio stūmimo rungtyje buvo antras, kūjo ir svarsčio rungtyse iškovojo bronzą. Sandra Matyžė buvo trečia mesdama kūjį.

Šias varžybas organizavo „Ąžuolas“ padedant Lietuvos LAF, Lietuvos sporto meistrų asociacijai „Penki žiedai”, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklai. Po varžybų dalyviai šiltai bendravo prie vaišių stalo ragaudami žemaitišką patiekalą – kastinį su karštomis bulvėmis.

Varžybos buvo paskutinė repeticija prieš Europos čempionatą. Kovo 16 dieną 27 Lietuvos meistrai, taip pat ir septyni „Ąžuolo“ nariai Mantas Semčenko, Egidijus Zaniauskas, Andrej Dmitrenko, Natalija Šiaulienė, Svetlana Pugacheva, Lina Zaniauskienė, Vytautas Milius išvyksta į Torunę (Lenkija) atstovauti Lietuvai.

2024 metų Lietuvos lengvosios atletikos meistrų čempionato visų rungčių rezultatus galima rasti čia.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Lietuvos čempionate - ir „Ąžuolo“ veteranų pergalės

Palangoje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate rungėsi ir trys Klaipėdos „Ąžuolo“ sporto klubo naria. Natalija Gudauskienė, palikusi už savęs žymiai ...
2024-07-04
Skaityti daugiau

Sportas

Klaipėdiečiui - Europos čempionato bronza

Trečiadienį Torunėje (Lenkija) vykstančiame XIV Europos meistrų uždarų patalpų čempionato diene antrą medalį iškovojo Klaipėdos sporto klubo „Ąžuolas“ narys. Šįkart ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Sportas

Vytautas Milius - Europos čempionas

Sekmadienį Torunėje (Lenkija) prasidėjo XIV Europos meistrų uždarų patalpų čempionatas – EMACI 2024. Lietuvos rinktinėje yra ir septyni Klaipėdos sporto ...
2024-03-17
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This