Ištikimųjų, aušrininkų, socdemų ir valstiečių pasiekimai: priartėjome prie Visagino* (3)

Spyglys
Spyglys
2024-03-18

„Nesibaigiančių galimybių miestas ant jūros kranto. Klaipėda – perspektyvus miestas, pasirengęs sparčiai plėstis, atviras įvairiems investiciniams projektams“, – vis dar skelbia investicijų, žmonių trauka į uostamiestį turinti pasirūpinti savivaldos agentūra „Klaipėda ID“.

Tik vat Spyglys pastebti, kad ištikimųjų, aušrininkų, socdemų ir valstiečių valdžiai kol kas sunkiai sekasi pritraukti ne tik investicijas, bet net ir žmones, kurie rūpintųsi tokiu procesu. Greičiau atvirkščiai – bėga kažkodėl iš ten visi naujai aušrai stojus mūsų miestelyje.

Dygliuotasis jokiu būdu netvirtina, kad anksčiau ten buvo gerai, kad nereikėjo išsikuopti, bet liaudies išmintis sako, jog reikia ne tik pjauti, bet ir sėti. Tik kad tos sėjos jau beveik kaip metai nesimato – tik pjauna ir pjauna.

Kita vertus, o gal mūsų valdžiukės tikslas buvo priartėti prie Visagino?

Tokius atveju Spyglys sveikina – nors vienas tikslas pagaliau pasiektas!

 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Ištikimųjų, aušrininkų, socdemų ir valstiečių pasiekimai: priartėjome prie Visagino*”: 3

  1. Taigi parašė:

    Ragų, nagų ir kanopų sukurpta kompanija…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This