Senajame turguje – nemokamas parkavimas (1)

Transportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-18

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kasdien nuo 8 iki 15 val. Senojo turgaus automobilių stovėjimo aikštelėje automobilius vienai valandai galima palikti nemokamai. Teigiama, jog toks sprendimas priimtas, atsižvelgus į klientų poreikius bei norą pritraukti kuo daugiau klaipėdiečių į turgavietę.

„Facebook” nuotr.

 

Vienintelė sąlyga – būtina kartoniniu laikrodžiu pasižymėti atvykimo laiką. Skelbiama, jog tokių laikmačių turgavietės lankytojams jau išdalinti keli šimtai, juos dar galima įsigyti Senojo turgaus administracijos pastate esančioje kasoje.

 

Pasak turgavietės vadovo, po sausio viduryje paskelbtos žinios apie nemokamą valandos parkavimą aikštelėje prie Senojo turgaus, jau esą matomi pokyčiai. Jei anksčiau aikštelė būdavo pustuštė, dabar čia laisvų vietų, ypač kai vyksta prekyba turgavietėje, būna mažai.

„Be abejo, pagrindinis mūsų tikslas ir buvo, kad į turgų atvykstantys pirkėjai nepatirtų papildomų išlaidų. Praėjusiais metais atlikome turgaus klientų ir pardavėjų apklausas. Jie vieningai teigė, kad Senojo turgaus lankomumą pagerintų nemokama ir patogesnė parkavimo aikštelė. Taigi, pildome klaipėdiečių norus“,pranešime pažymi turgavietę administruojančios bendrovės direktorius Viačeslav Karmanov.

Klaipėdos senamiesčio verslininkai nekart kėlė problemą, kad daugelis klaipėdiečių ir miesto svečių nesilanko šioje miesto dalyje dėl esą itin brangaus automobilių parkavimo mokesčio. Išties, stovėjimo valanda raudonojoje zonoje, į kurią patenka visas senamiestis, kainuoja 1,5 euro. Bet jau daugiau nei mėnesį tai nebėra kliūtis apsipirkti Senajame turguje, praleisti valandėlę vaikščiojant po miesto istoriją menančius kiemelius, užsukti į čia įsikūrusias parduotuves bei kavines.

Nemokama parkavimo valanda galioja aikštelėje prie turgavietės administracijos pastato, kur pastatyti atitinkami eismo reguliavimo ženklai.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Senajame turguje – nemokamas parkavimas” komentarų : 1

  1. Vardas parašė:

    Komentaras *

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Turgaus aikštės rekonstrukcijos projektas – vis dar gimdytojų įsčiose 

Dar 2017-aisiais Klaipėdos savivaldybės inicijuotas Turgaus aikštės atnaujinimo projektas iki šiol neišlipo iš popierinės stadijos.   Jau daugiau nei ketverius ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Nuomonės

Mokesčiai už parkavimą Klaipėdoje - atgal į praeitį!

Klaipėdos, labiausiai iš visų Lietuvos miestų kenčiančios nuo oro taršos ir kvėpavimo ligų, valdžia siekia į miesto centrą, senamiestį bei ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Rengiami automobilių parkavimo rinkliavos „atlaidai” (atnaujinta)

Klaipėdos meras siūlo praplėsti Raudonąją parkavimo zoną, Mėlyną zoną priskirti Žaliajai, tačiau atsisakyti rinkliavos rinkimo ne sezono metu – nuo rugsėjo ...
2024-05-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This