Savivaldybės administracijos direktoriui padedantis mero bendražygis – kaltinamasis baudžiamojoje byloje (48)

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-19

Klaipėdos apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai yra pateikti uostamiesčio savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjui Vytautui Beitui.

40-metis V. Beitas, vienas iš uostamiesčio mero suburti politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ steigėjų, nesėkmingai kandidatavęs jo sąraše į miesto Tarybą, savo kaltę dėl nesumokėtų mokesčių neigia ir teigia nesuprantantis, kodėl iš viso atsidūrė teisme, nes „viską nuoširdžiai darė dėl žmonių, dėl valstybės“.

Tačiau apie tai, kad tapo kaltinamuoju savo viršininko jis neinformavo – bent jau taip tvirtina pats Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas, pats prieš tai dirbęs Mokesčių inspekcijoje.

Vytautas Beitas vietoje to, kad padėtų Savivaldybės administracijos direktoriui antradienio rytą turėjo aiškintis teisme. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kuo kaltina?

Prokuratūra teismui perduotoje baudžiamojoje byloje yra pareiškusi V. Beitui kaltinimą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę dėl nesumokėtų daugiau kaip 900 MGL dydžio mokesčių.

Anot kaltinimo, V. Beitas, būdamas UAB „Taudeta” direktoriumi ir būdamas mokus, po pernai kovo 1-ąją gauto Mokesčių inspekcijos priminimo nesumokėjo aplinkos teršimo, gyventojų pajamų, pelno, pridėtinės vertės, avansinio pelno mokesčių – iš viso 188 326,25 Eur. Taip jis esą kartu pažeidė Civilinio kodekso normą, nustatančią atsiskaitymų grynaisiais ir negrynaisiais pinigais eiliškumą.

Už tokį nusikaltimą yra numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Tikina viską daręs tvarkingai

V. Beitas nusprendė duoti parodymus teismui dar iki liudytojų apklausos. Antradienį vykusio posėdžio metu jis pasakojo, kad UAB „Taudeta” įkūrė 2016 metais su dar dviem verslo partneriais, o vėliau liko du akcininkai. Įmonė buvo pelninga, dirbo sėkmingai, darbuotojų skaičius išaugo iki šešių, iki COVID-19 pandemijos neturėjo jokių problemų.

„Prasidėjus pandemijai susidūrėme su stresu, nes nežinojome, nei kaip elgtis, ką daryti. Mokesčių inspekcija paaiškino, kad nereikėtų įmonės likviduoti, darbuotojų atleisti. Vykdėme veiklą pagal apribojimus, buvo apsunkintas prekių pristatymas, įmonė neturėjo internetinės prekybos. Stengėmės išlaikyti verslą. Iš Mokesčių inspekcijos gavome paaiškinimus, kad atidės PVM, bus paskolos, bet buvo tušti pažadai. Prasidėjus antram karantinui dirbome toliau, neatleidome darbuotojų, tik vienas išėjo savo noru, nes keitė darbą, bet vietoje jo atėjo kitas. Mokėjome einamuosius mokesčius, už nuomą, tiekėjai buvo sugriežtinę apmokėjimo tvarkas. Matėme, kad situacija labai sunki, pasinaudojome „Invegos“ 80 000 eurų paskola su mažais procentais. Atsigavome, pradėjome generuoti apyvartas. Iš naujo su Mokesčių inspekcija kalbėjome dėl paskolos, bet ji davė tik trejų metų trukmės sutartį, o „ Invega“ ir Sodra – penkių metų. Iškart Mokesčių inspekcijai sakėme, kad terminas per trumpas. Bet mums buvo atsakyta mokėti, kiek galime, svarbiausia vykdyti mokėjimus, o po to bus galima pasirašyti naują sutartį“, – pasakojo V. Beitas.

Anot jo, dar didesnio smūgio nei pandemija buvo sulaukta dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje, nes dauguma įmonės klientų buvo pervežimo įmonės. Siekiant padėti įmonei jis pats skyręs 24 000 eurų savo šeimos santaupų. Mokesčių inspekcijai esą ir toliau buvo mokama pagal žodinį susitarimą – kiek pajėgta, bet 2022-ųjų gruodžio viduryje ji pranešė, kad nutraukia paskolos sutartį, o viena iš specialisčių pasiūlė teikti dokumentus dėl naujos mokestinės sutarties sudarymo. Galiausiai vietoje to pernai kovo pradžioje buvo gautas raginimas sumokėti apie 180 000 eurų – visą įsiskolinimą.

„Įmonė to negalėjo padaryti, nes turėjome tik prekių atsargas. Buvo atliktas operatyvinis patikrinimas, bet nerado jokių pažeidimų, buvo tik vieni perkėlimai dėl kelių eurų neteisingai padaryti. Kovo pabaigoje įšaldė visas sąskaitas, nieko nebegalėjome daryti, visiškai sustabdė įmonės veiklą. Vėl kalbėjomės ir sakė, kad greituoju būdu duos atsakymą dėl paskolos, bet po dviejų savaičių pasakė, kad nesuteiks paskolos“, – dėstė kaltinamasis.

Pasak vyro, susiklosčius tokiai situacijai jis bandė pradėti įmonės bankroto procedūrą neteisminiu būdu, tačiau ir Mokesčių inspekcija, ir Sodra, ir „Invega“ su tuo nesutiko. Kadangi atsargų likutis siekė 428 000 eurų, V. Beitas sakė tikėjęsis, jog institucijos paims šį turtą už skolas ir įmonė galės toliau vykdyti veiklą, bet „tris kartus išieškojo, neišieškojo“.

„Birželio 14 dieną atėjo FNTT raštas dėl ikiteisminio tyrimo, nebuvau tuo metu Lietuvoje, patyriau lengvą stresą. FNTT visus dokumentus pateikėme laiku. Sodra pranešė, kad iškels bankrotą – laukiau, nes nieko negalėjau padaryti, dokumentų nebeturėjau. Stebina specialisto išvada, kad įmonė buvo moki ir galėjo sumokėt. Detalėmis skolą sumokėti? Nesuprantu priežasties, kodėl esu čia, nes viską nuoširdžiai dariau dėl žmonių, dėl valstybės. <…> Jei būtų buvę galima sumokėti šarnyrais, būtume ir dvigubai sumokėję“, – sakė V. Beitas, patvirtinęs, kad nepripažįsta savo kaltės ir nesupranta, kodėl jam pareikštas toks kaltinimas.

Kartu jis pripažino, jog žinojo, koks turi būti atsiskaitymo eiliškumas.

„Sodrai mokėjome, nes įmokos buvo kelis šimtai, o Mokesčių inspekcijai kas mėnesį negalėjome mokėti po 5000. Buvo ir mokėjimai tiekėjams, kad prekės parvažiuotų pas mus, visos prekės buvo parduotos klientams. Visas prekes, kurias nupirkome ir pardavėme, uždirbome algas, susimokėjome atlyginimus“, – aiškino vyras.

Pasak jo, jei Mokesčių inspekcija būtų sudariusi 10 metų trukmės mokestinio atidėjimo sutartį, kasmėnesinis mokėjimas būtų kaip „Invegai“ ir įmonė būtų galėjusi pakelti tokius įsipareigojimus. Anot V. Beito, pirminis pokalbis su Mokesčių inspekcija buvo apie 5-10 metų termino paskolą ir jei ši institucija iškart būtų sakiusi tik apie trijų metų terminą, jis esą būtų iškart stabdęs įmonės veiklą, nes taip būtų buvęs žymiai paprasčiau ir jam net geriau.

„Jokių paaiškinimų nebuvo, kodėl tik trys metai buvo duoti“, – tvirtino V. Beitas.

Klaipėdos apygardos teismo sprendimas iškelti bankroto bylą UAB „Taudeta” įsigaliojo pernai lapkritį.

Vadino drastišku sprendimu

Teisme liudijusi šios įmonės buhalterė Rūta Steponavičienė, dirbusi joje nuo įsteigimo, teigė, kad, jos nuomone, Mokesčių inspekcija galėjo suteikti įmonei galimybes toliau vykdyti veiklą, o sprendimas nutraukti mokesčių atidėjimo sutartį buvo drastiškas. Anot jos, teisės aktai leidžia inspekcijai visada tartis su mokesčių mokėtoju, visada esą viešai kalbama, kad tokiais atvejais bus pasiekti susitarimai, reikia tik kreiptis.

„Ne kartą kalbėjo. Nieko nekaltinu, bet jaučiau kategorišką nusistatymą prieš, nors įmonė buvo gyvybinga, nuostolio neturėjo. Algos nebuvo minimalios, išmokėtos visada, nors ir vėluojant. Klausėme, kas valstybei geriau – iš viso nurašyti skolą ar per ilgą laikotarpį susigrąžinti? Atsakė, kad mums tas pat. Taip neturėtų būti, nes dirbu ir kitur, būna visai kitokie sprendimai“, – kalbėjo R. Steponavičienė.

Pasak jos, pagal įstatymo raidę pirmenybę turi valstybinės institucijos, darbuotojai, „bet versle situacija kitokia“.

„Jei nesumokėsi tiekėjams, nebus ką parduoti, neturėsi apyvartinių lėšų, bet nebuvo taip, kad visiškai nebuvo mokama“, – kalbėjo apskaitininkė.

Apie bylą nepranešė?

V. Beitas yra vienas iš 29 uostamiesčio mero Arvydo Vaitkaus suburto politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ steigėjų. Jis dalyvavo ir savivaldybių rinkimuose, tačiau į miesto Tarybą išrinktas nebuvo – rinkėjų valia buvo nureitinguotas iš 15 į 17 sąrašo vietą.

Savo padėjėju jį pasirinkęs Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas teigė, kad V. Beitas pradėjo dirbti pernai trečiame ar ketvirtame ketvirtyje. Direktorius sakė, kad V. Beitą jam kažkas rekomendavo, bet neprisiminė, kas.

Andrius Žukas ir Vytautas Beitas. Martyno Vainoriaus nuotr.

 

A. Žukas, prieš pradėdamas vadovauti Savivaldybės administracijai, pats dirbęs Mokesčių inspekcijoje, tikino, kad V. Beitas jam nebuvo pasakęs, kad yra tapęs kaltinamuoju.

„Naujieną pasakėte“, – „Atviros Klaipėdos“ žurnalistui sakė jis.

Paklaustas, ar tokia dabar paaiškėjusi aplinkybė gali turėti įtakos V. Beito karjerai, direktorius teigė, jog „viskas bus vertinama“.

V. Beito funkcijų aprašyme nurodoma, kad jis „kaupia ir sistemina informaciją, reikalingą Savivaldybės administracijos direktoriaus įgaliojimams vykdyti“; „atstovauja Savivaldybei kitose Lietuvos ir užsienio valstybių institucijose, taip pat viešuose renginiuose“; „prireikus rengia vadovų susitikimus su miesto bendruomene, dirba komisijose, darbo grupėse“; „palaiko ryšius su sporto institucijomis ir organizacijomis“; „pagal kompetenciją vykdo Savivaldybės administracijos direktoriaus ir savivaldybės sporto politiką, atlieka Klaipėdos miesto savivaldybės sporto įstaigų veiklos priežiūrą“; „koordinuoja sprendimų, susijusių su sveikatos, sveikatinimosi, sporto, švietimo projektais ar veiklomis, įgyvendinimą, prireikus rengia ir teikia pasiūlymus su projektų ar veiklų įgyvendinimu susijusiais klausimais“ ir kt.

Dalyvaudamas rinkimuose V. Beitas buvo nurodęs, kad turi 3000 eurų vertės privalomo registruoti turto ir 6419 eurų. MB „Laki era“ įsteigęs ir jai vadovaujantis vyras taip pat nurodė 2021 m. gavęs 15590,68 Eur pajamų ir sumokėjęs 2203,56 Eur pajamų mokesčio.

Žymos: | | | | | | | |

Komentarai (48):

Atsakymai į “Savivaldybės administracijos direktoriui padedantis mero bendražygis – kaltinamasis baudžiamojoje byloje”: 48

 1. Antipavyzdys parašė:

  ANTIpavyzdys visai savivaldybei ir merui. Neseniai atėjo į savivaldybę ir jau prišiko.

 2. Dugnas pasiektas parašė:

  „pagal kompetenciją vykdo Savivaldybės administracijos direktoriaus ir savivaldybės sporto politiką, atlieka Klaipėdos miesto savivaldybės sporto įstaigų veiklos priežiūrą“; „koordinuoja sprendimų, susijusių su sveikatos, sveikatinimosi, sporto, švietimo projektais ar veiklomis, įgyvendinimą”
  – šito NEMOKŠOS funkcijos????! Dugnas pasiektas.
  Ko norėt, jei į savivaldybę atsivedama tokias šiukšles

 3. Stebėtojas parašė:

  Kokia galva, tokia ir komanda. O ką gali prasiskolinęs verslininkas, vos baigęs vidurinę patarti, koordinuoti sporto klausimais? Sisteminti? Bet jeigu yra “gerai” vertinamas įstaigos vadovo darbas, nors per 12 mėn. atlikti 3 tarnybiniai patikrinimai ir skirtos trys nuobaudos. Bet jie nebūna kalti, aplinka kalta.

  • Vardas parašė:

   Ponas Beitas tikrai gali susisteminti ir apibendrinti skolas , patikėkit , neduos pas direktorių savo ir sudarys išsimokėtinai grafika is savo algos is mokesčių mokėtojų pinigų, o mes bukagalviai anot jo ji turėsime išlaikyti ir jo skolas padengti 🙂 toliau uz vaitku balsuokite ten vien proto bokštai

  • Gaila Klaipėdos parašė:

   Juokas neima. Niekas nežinojo kad patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, o čia tai cirkas. Kuo toliau , tuo gražiau. Klaipėda prie šios valdž-iukės tapo kažkokia kondlaika.

 4. Aaaaa parašė:

  O velnias kad širšių lizdą pajudino. . Tie kurie stumiat, paskaitykit ką rašot. . Ir dar apie išsilavinimą kalbat. . . Neginu, bet kalbos Jūsų – net iki to vidurinio išsilavinimo dar toli. . Gėda jei Jūs patys savivaldybėj sėdit. .

  • Politinio pasitikėjimo tarnautojams parašė:

   Savivaldybėje sėdėti kaip jums deja nepakanka , reikia mokslus baigti , kasmet atestavima praeiti , žinių reikia turėti ir nuolat įstatymus skaityti – priešingai nei jums ateiti su mero komanda ir visus žeminti – patys esate taip žemai kaip niekad nėra buvę… pradėkite pagaliau, skaityti , domėtis ir pabandyti suprasti kur atėjote ir pradėkite dirbti ne tik algą imti !

  • Atsakymas parašė:

   Panašu kad p. Beitui iki išsilavinimo dar toliau 🙂 vidurine baigus uz ka algą gauna? kuom patarti gali , kai net sekretorės savivaldybėje su magistro laipsniu dirba . Jis nebent kava virti ir puodukus plauti būtų tinkamas, dar komentarus rašyti tinkamas.

  • Vardas parašė:

   Cia turbut labiau reiskias, tie kurie sedejo savivaldybeje ir priklause arba priklauso kazkuriai partijai!

 5. Gavniukas parašė:

  Ot šiknius, o ne padėjėjas ! Pakišo merą ir visą komandą. Tokių reikėtų atsikratyti ir kuo greičiau.

 6. Nonsensas parašė:

  Savivaldybės administracijos direktorius A.Žukas prieš tai dirbęs VMI dar dangsto tokį „sąžiningą” mokesčių „mokėtoją” kaip Beitas, nu bravo ! Dangsto ir toleruoja tai reiškia norma iš mokesčių moketojų pinigų mokėti algą dikaduoniui iš mokesčių mokėtojų kišenės(kuris mokesčių nemoka) ir dar su mokyklos išsilavinimu.

 7. Patikslinimas Ne tik parašė:

  Patikslinu, panašu, kad vicemerė ne tik apsėsta didybės manijos , o dar turi erotomanės požymių, o tai yra sutrikimas, kuomet moteris yra įsitikinusi,kad yra graži ir visi ją myli. O dar tiksliau nimfomanija.
  Juk tai nėra sveika.

  • O jūs gydytis jau parašė:

   pradėjote ? 🙂 ar tokiems medicina jau bejėgė ? Klaiku nuo bukų pletkų …

  • Dugnas pasiektas parašė:

   „pagal kompetenciją vykdo Savivaldybės administracijos direktoriaus ir savivaldybės sporto politiką, atlieka Klaipėdos miesto savivaldybės sporto įstaigų veiklos priežiūrą“; „koordinuoja sprendimų, susijusių su sveikatos, sveikatinimosi, sporto, švietimo projektais ar veiklomis, įgyvendinimą”
   – šito NEMOKŠOS funkcijos????! Dugnas pasiektas.
   Ko norėt, jei į savivaldybę atsivedama tokias šiukšles

  • Stebėtojas parašė:

   Pagal kompetenciją Koordinuoja sporto sritį. Dabar sutrantu kodėl reikėjo atleisti Bazių valdymo centro direktorių M.Junoką. Vidurinio išsilavinimo patarėjas nesugebėjo suprasti kaip dirba ir už ką atsakinga ši įmonėne

 8. Taigi parašė:

  Na, blin, ir komanda: mero komandoje – pridirbę tarnautojai, viena nemokša, kita apsėsta didybės manijos vicemerės, pasamdyta debilų komentatorių komanda. Visiškas šūdas, gaila Klaipėdos

  • O tu bukagalvis parašė:

   iš ” labiau išsilavinusių ” pletkininkų samdomos komandos ?

  • Ne tik parašė:

   Net tik apsėsta didybės manijos vicemerė, o panašu, jog erotomanė, o tai yra sutrikimas, kuomet moteris yra įsitikinusi,kad yra graži ir visi ką myli.

  • Abc parašė:

   Nei vienas negimė mokėdamas, ne visuose srytyse gali būti profas. To gal ir nebutina. Sugebėti išklausyti, suprasti, išanalizuoti ir rasti spręndimą. Bet ne arogantiškai VISKĄ griauti, atleisti darbuotojus, tikrai išmanančius savo darbą, tiksliau mobinguojant priversti išeiti, o paskui pasakyti, kad dirbti nenorėjo, todėl išėjo, visus apvaginti ( tik kaži kodėl nepateikiami faktai). O dėl “pasamdytų komentatorių”, nu turi juk atidirbti už įpatingą palaikymą ir stūmimą. Tuoj ir į M. Junoko vietą savo žmogų pasodins. Ir apkaltins sporto skyrių, kad už jį nedirba. Reikės ir ten Vedėją pakeisti….

 9. Ypatingai bukiems parašė:

  Rodau ant pirštų , tiems ” su aukštesniu išsilavinimu ” 🙂 NE meras renka į miesto tarybą ! Bukagalviai, NE MERAS 🙂 renka klaipėdiečiai ! Išrinktas meru neturi jokios teisės tikrinti kokią info VRK teikė kandidatai iš partijų ! Tikrina VRK ! Meras nėra atsakingas už vieno ar kito rinkimų kandidato biografiją !!!!!!! ! Ką KLAIPĖDIEČIAI IŠRINKO su tais laimėjęs mero rinkimus ir dirba ! Dabar dirba teisėsauga ir kaip baigsis dar neaišku ! O štai LIBERALŲ SĄJŪDŽIO , nuteistos POLITINĖS KORUPCIJOS BYLOJE , net 3 atstovai , kuriuos išrinko klaipėdiečiai, dirba miesto taryboje .

  • Paaiškinimas parašė:

   Aleiktu, vaikeli, nieko tu nesupranti, prie ko čia taryba, į savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjo postą, (valstybės tarnautojo) įkišo…ir dabar savivaldybės darbuotojas. Gėda, atleisti kuo greičiau. Tai kenkia ir mero, ir įstaigos reputacijai.

  • Paaiškinu paaiškinimui parašė:

   Kol žmogus nenuteistas , jis – nekaltas ! Bus teismo nutartis , tada ir bus aišku . Padėjėjas , mano nuomone, menkos neturinčios jokios įtakos klaipėdiečių gyvenimui ir biudžetui pareigos , tai ne tarybos narys nuo kurio balsavimo priklauso visas klaipėdiečių biudžetas ar tolimesnis gerbūvis . Todėl mane , Liberalų sąjūdžio atstovai miesto taryboje , labiau jaudina ir kelia abejones .

  • Lol parašė:

   Eeeeeik tu, bukagakvi, tu bukagalvi, kas ten tave rinko, runkeli tu. Kalba apie visai ką kitą. Norėjai būti mero patarėju, bet nors vidurinę reikėjo pabaigti.))))ir ne tik. Tapai puodelių nešiotoju)))).

  • .... parašė:

   Tas kas parašė šį komentarą – akivaizdu jog baigęs max vidurinę mokyklą o per savo gyvenimą perskaitęs dvi knygas – dviračio ereliuko instrukciją ir antulio Donaldo komiksų knygutę… administracijos direktoriaus padėjėjas- yra darbuotojas išlaikomas iš Beito nesumokėtų mokesčių ir jam galioja reputacijos reikalavimai numatyti įstatyme. Patarčiau ne horoskopus ,o įstatymą paskaityti – tada jau ir komentarą nenusišnekėdamas parašysite.

 10. Nusivylimas parašė:

  Na ir gražumas visame kame! O kur meras žiūrėjo!? Kažkaip reputacija vis slenka žemyn, matyt, trūksta patirties. Apsistatęs va tokiais veikėjais, Grubliausko liberal veikėjais kaip Raugelė, mes tikėjom ir tikėjomės naujų vėjų, o gavosi senas šūdas.

  • Nusivylimas turėtų būti savimi parašė:

   Jūs nesuvokiate paprasto teksto 🙂

  • Vardas parašė:

   O jūsų nenuvilia 3 Liberalų sąjūdžio atstovai miesto taryboje ? Partija NUTEISTA politinės korupcijos byloje . Seime konservatoriai net koaliciją su jais sudarė ? Patirties trūkumas ? Pradėkite nors kiek mąstyti , nors ko norėti iš tų, kurie sugeba tik pletkinti 🙂

  • MA parašė:

   Mumis nuvylė Koncervatininių ir Liberalų koalicijos neveiksnumas. Todėl miestas ir išrinko kitus žmones, nes bet kas geriau, nei buvusios valdžios.

 11. Žinoma žinoma parašė:

  politinio skaidrumo standartas taryboje yra Liberalų sąjūdžio atstovai , politinės KORUPCIJOS NUTEISTOS partijos ! 🙂 Jau nuteistos , o šiuo atveju ( Beito ) dar visai neaišku 🙂 Gerkite lašiukų , bukagalviai 🙂

 12. Beitui parašė:

  Beitai, tai ko dabar nerašinėji komentarų kaip pasiutęs? Juk nuolat perdi savo komentarais

 13. Šakės parašė:

  Čia Vaitkaus skaidrumo standartai ??Su tokia komanda?? p…….c, atsiprašant

 14. Klaipėda parašė:

  Gal bent dabar klaipiėdiečiai pamatys už kokią šaiką balsavo.

 15. na va, parašė:

  Čia toks Vaitkaus komitetas ir koalicija- arba teisiamieji arba beviltiškai kaip Korsakė…

 16. Linas parašė:

  Pritariu. DUGNAS

 17. Dugnas parašė:

  Baigęs tik vidurinę atstovauja savivaidybę Lietuvos ir užsienio institucijose? Jus turbūt juokaujate. Kažkoks pasityčiojimas, ypač iš rinkėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjas - nekaltas

Klaipėdos apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį byloje, kurioje kaltinimai nemokėjus mokesčių buvo pateikti uostamiesčio savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjui Vytautui Beitui. ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Darbostogos iš pajūrio: pliusai ir minusai

Darbostogos užsienyje ar tik nuotolinis darbas iš namų – per koronaviruso pandemiją įsitvirtinę modeliai niekur nedingo, nors tuo ne visada ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Prokuratūra nori gerokai nuskausminti Savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėją  

Klaipėdos apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai nemokėjus mokesčių yra pateikti uostamiesčio savivaldybės administracijos direktoriaus padėjėjui Vytautui Beitui.   ...
2024-05-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This