Klaipėdos kriminalistai sulaikė asmenis, turėjusius didelį kiekį narkotikų

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-20

Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenis, įtariamus disponavus dideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pernai gruodį, kuomet Klaipėdoje, Taikos prospekte, uostamiesčio pareigūnai patikrino anksčiau už transporto priemonių vairavimą išgėrus teistą, tuo metu niekur nedirbusį, 42-erių klaipėdietį. Pas jį rasta narkotinių medžiagų – karfentanilio bei heroino.

Įtariama, kad sulaikytasis kvaišalus buvo įgijęs iš 59-erių vyriškio, o pastarasis juos įgijo iš 53 metų amžiaus vyro. Tęsdami tyrimo veiksmus kovo pradžioje Klaipėdoje, Baltijos prospekte, pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo važiavo abu minėti vyrai. Atlikus kratą automobilyje buvo rastas didelis kiekį miltelių (apie 150 g) su, įtariama, fentanilių grupei priklausančia narkotine medžiaga. Anot policijos pranešimo, net ir nedideli kiekiai šių itin stiprių kvaišalų yra pavojingi juos vartojančių asmenų sveikatai ar gyvybei, nes galimi perdozavimai bei stiprūs organizmo apnuodijimai.

Tą pačią dieną atliktos kratos metu šių sulaikytųjų vyrų gyvenamosiose vietose rasta, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų bei dvejos elektroninės svarstyklės.

Abu niekur nedirbantys Klaipėdos gyventojai teisėsaugai gerai žinomi. 53-erių vyras anksčiau ne kartą teistas už nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, jų platinimą, disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, taip pat už vagystę. 59-erių vyras anksčiau ne kartą teistas už vagystes, nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, jų platinimą, disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.

Abiem bendrininkams pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu bei narkotinės medžiagos platinimo. Jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų. Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pora aiškinsis teisme dėl stiprių narkotikų

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 47-erių vyras ir 21-erių moteris ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Du gimnazistai ir studentas kaltinami psichotropinių medžiagų platinimu

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje du gimnazistai ir vienas studentas kaltinami neteisėtu ...
2024-04-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This