Margutis milžinas – jau ant šiaurinio molo (5)

Uostas ir jūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-22

Praėjusiais metais klaipėdiečius ir miesto svečius nustebinęs margutis milžinas vėl užridentas ant šiaurinio molo Melnragėje. Trijų metrų aukščio ir pusantro metro pločio Velykų simbolį marginti šiemet patikėta Klaipėdos Baltijos gimnazijos moksleiviams.

Uosto direkcijos nuotr.

Gimnazijos moksleiviams margutis patikėtas neatsitiktinai. Su Baltijos gimnazija Uosto direkcija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį. Gimnazistai įmonėje turi galimybę atlikti projektinius darbus, kuriuos kuruoja mentoriai – paskirti Uosto direkcijos specialistai. Moksleiviams taip pat yra sudaromos sąlygos iš arčiau susipažinti su įmonėje kuriamais ir diegiamais IT sprendimais, uosto profesijų specifika.

Margutis milžinas klaipėdiečių ir miesto svečių lauks iki pat Atvelykio.

„Klaipėda, būdama uostamiesčiu, turi uosto vartus su pasivaikščiojimo takais. Norime, kad žmonės, atvykdami į uostamiestį, būtinai ateitų ant molų pajausti jūros galios, pamatyti laivų milžinų, atplaukiančių iš viso pasaulio, ir didžiuotųsi, kad esame jūrinė valstybė, turinti niekad nenustojantį dirbti uostą. Tikiu, kad pagrindinis Velykų simbolis vilios ant šiaurinio molo miestiečius bei jo svečius ir šiemet“, – pranešime cituojamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Penktadienį kiaušinis jau pastatytas ant šiaurinio molo. Uosto direkcijos nuotr.

Žymos: | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Margutis milžinas – jau ant šiaurinio molo”: 5

 1. Jonas parašė:

  Malonu ir džiugu pažiurėjus į tą milžiną.Gyvenu Taurageje.Prieš 45metus gyvenau Klaipėdoje,dabar esu neįgalus(sunkiai paeinu su dviem ramentais},tačiau prisiminimų sentimentai neapleidžia,žadu per Velykas apslankyti uostamiestyje ir įsiamžinti prie to „milžino”,tik nelabai įsivaizduoju,kaip su auto ten nuvažiuoti,gal kas galėtų paaiškinti,būčiau maloniai dėkingas.Pagarbiai.

 2. Visada ir visur nepatenkintiems parašė:

  Puiku, taip ir toliau. Gražios iniciatyvos puošia miestą. Jas kritikuoja tik svetimi Lietuvai, kurie ilgisi ir laukia sovietų.

 3. patikslinimas : parašė:

  ///nustokit DARYTI tą kažkada buvusį jaukų, žalią ir „žmogiško veido” miestą///

  t.būti nustokit DARKYTI..

  ps. prakeiktas klaviatūros „sufleris” pastoviai IŠDARKO žodžius, visų nespėji sugaudyti ((

 4. Tuštybių mugė parašė:

  Eilinė KLP Patetiška, apgailėtina iniciatyva su savo absurdiškom MEGALOMANIŠKOM TRASH-idėjomis!!
  „Norime, kad žmonės, atvykdami į uostamiestį, būtinai ateitų ant molų pajausti jūros galios, pamatyti laivų milžinų, atplaukiančių iš viso pasaulio, ir didžiuotųsi, kad esame jūrinė valstybė, turinti niekad nenustojantį dirbti uostą” – ane?? Man jau darosi gėda už KLP ir jos gyventojus, kurie savo IDIOTIZMU ir nepilnavertiškumo kompleksais NUSIRITO žemiau tos savo jūros lygio, mėgindami perspjauti VISUS likusius miestus Lietuvoje!!
  Atsipeikėkit lūzeriai, geriau nustokit daryti tą kažkada buvusį jaukų, žalią ir „žmogiško veido” miestą!! Va dėl tokių aktyvistų-IDIOTŲ Klaipėda JAU tapo beveide ultramoderno KLOAKA, įskaitant IR tūkstančius priplūdusių Importinių Parazitų !!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Uostas ir jūra

Uosto direkcijai atsirado šansas atgauti du milijonus eurų 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) nusprendė grąžinti pirmai instancijai bylą, kurioje Uosto direkcija ginčija Centrinės projektų valdymo agentūros (CVPA) skirtą ...
2024-06-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Europinė vėžė į Klaipėdą: ieškos tinkamiausios trasos

Europos Sąjungos Tarybai praėjusį ketvirtadienį patvirtinus naująjį Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) reglamentą, kuriame Lietuvos siūlymu numatoma naujos europinės vėžės geležinkelio ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This