Sausio 15-osios g. dviračių ir pėsčiųjų takams – 372 510 eurų (1)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-03-22

Netrukus turėtų prasidės avaringiausia sankryža Klaipėdoje „pagarsėjusios” Sausio 15-osios gatvės dviračių ir pėsčiųjų takų kapitalinis remontas. Jis gali tęstis 10 mėnesių ir kainuos 372 510 eurų.

Remontuojama bus tik dalis Sausio 15-osios gatvės – nuo Tilžės g. iki Taikos prospekto. Šioje gatvės atkarpoje yra ir sankryža, kurioje pastaraisiais metais įvyksta daugiausiai avarijų uostamiestyje. Čia žuvo jau keletas žmonių. 

Martyno Vainoriaus nuotr.

Mėnesio pradžioje posėdžiavusi savivaldybės Saugaus eismo komisija rekomendavo šioje sankryžoje įrengti greičio slopinimo kalnelius, Rumpiškės gatvėje, prieš įvažiuojant į sankryžą, pastatyti STOP ženklą, pašalinti matomumui trukdančią augmeniją. Tai jau padaryta, tačiau komisijos rekomendacija uždrausti iš Rumpiškės gatvės per sankryžą važiuoti tiesiai bei sukti į kairę dar nėra įgyvendinta.

Sutartį dėl  Sausio 15-osios gatvės dviračių ir pėsčiųjų takų kapitalinio remonto Klaipėdos savivaldybė pasirašė su  UAB „VVARFF“ – viena iš dažniausiai uostamiesčio savivaldybės skelbiamus viešųjų pirkimų konkursus laiminčia įmone. Jos ir savivaldybės sandoriai jau pasiekė beveik 36 milijonų eurų.  

Ši bendrovė pernai baigė atnaujinti Didžiąją Vandens, Teatro, Daržų, Žvejų  ir Sukilėlių gatves senamiestyje. Ji taip pat baigė tikslinės teritorijos daugiabučių kiemų tvarkymo darbus greta Rumpiškės gatvės už daugiau kaip 5,6 milijono eurų.

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Sausio 15-osios g. dviračių ir pėsčiųjų takams – 372 510 eurų” komentarų : 1

  1. Edis parašė:

    Gerai kad tvarko.Bet didžiausia problema darbų kokybė.Po metų ar fviejų viskas eina po velnių.Plytelės trūkinėja ,atsiranda duobės.O po dviejų ar trijų,atrodo kad remonto ir nebuvo.Svarbu gauti projektą,o paskui kaip dievas duos.Pinigus pasidalina,firmos užsidaro,ar bankrotuoja.Kodėl vietoj plytelių neasfaltuoja,neaišku.Nors kogero dėl pinigų.Asfaltas būtų ir greičiau ir kokybiškiau.Bet firmos mažiau uždirbtu,todėl geriau dės plyteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Klaipėdos žemė ir toliau bus ariama

„Leidžiu M. J. (gim. (duomenys neskelbtini) (toliau – valstybinės žemės ploto naudotojas) iki 2024-12-31 laikinai naudotis valstybinės žemės fondo žemės ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos ambicijos prie marių: nuo kalbų iki pirmųjų popierių - beveik dveji metai

„Turi būti tikslinami Karaliaus Vilhelmo kanalo sujungimo su Kuršių mariomis konkretūs sprendiniai”, – rašoma „pietinio pocentrio Stariškių rajone” galimybių studijos ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Miestas

Smiltynės gatvės projektavimas sustabdytas atbuline eiga

„Stabdyti sutarties vykdymą nuo 2023 m. lapkričio 29 d. iki 2024 m. liepos 1 d.”, – tokį susitarimą šių metų ...
2024-05-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This