Teisiamus „Klaipėdos paslaugų” vadus gins įmonės samdomi advokatai?* (3)

Spyglys
Spyglys
2024-03-25

Spyglys, kaip ir kiekvienas kitas moralės sergėtojas ar padorus policininkas, atsitiktinumais netiki. Todėl kai informatoriai jam pranešė, kad savivaldybės globojami UAB „Klaipėdos paslaugos” vadai  už valdiškus pinigus be konkurso įsigijo teisines paslaugas ir teisines konsultacijas, pastatė savo dygliuotas ausis ir nustatė tam tikrus dėsningumus. 

Pirma, tas pirkinys jei ne diena dienon, tai vis tiek labai panašiai sutapo su STT ir  Europos Sąjungos prokurorų teismui perduotos bylos, kurioje kaip įtariamieji figūruoja „Klaipėdos paslaugų” generolas ir generolienė bei kiti garsūs asmenys ir politikai, laiku.

Antra, 10 000 vertės teisininkų paslaugas teikiantys advokatai paviršutiniškai užkoduoti vardu „Kiti”. O sutartis galios porą metų – maždaug tiek, kiek optimistiškai skaičiuojat gali tęstis teismo procesas.

Trečia, tokiam sandoriui neprieštaravo miesto mero palaiminta bendrovės valdyba. O miesto valdžiai patinka, kad vienai iš didžiausių jos valdomų įmonių vadovauja teisiami asmenys. 

Spyglio moralas: atsitiktinumų nebūna – tik giminės, artimieji ir korumpuoti valdininkai bei politikai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Teisiamus „Klaipėdos paslaugų” vadus gins įmonės samdomi advokatai?*”: 3

  1. "Klaipėdos paslaugos" parašė:

    apmoka savo generolų ir generolienių advokatų paslaugas miestiečių pinigais. O sąjūdietis profesorius Kudarauskas ne generolas, todėl jam ir buto nuoma pakelta ir čekiukų rinkti iš šiukšliadėžių neleidžiama.

  2. T parašė:

    Svarbiausia dvarponiui tinka

  3. Vardas parašė:

    Komentaras *

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Baisi atlyginimų neteisibe: saviems mokama daugiau*

„Klaipėda ID” vadovui savivaldybė siūlo mažesnį atlyginimą nei Sporto bazių valdymo centro direktoriui. Į abi ne/minkštas kėdes šiuo metu tebeieškoma ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This