Klaipėdietis kontrabandininkas įpročių nekeičia

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-03-27

Uostamiestyje pasieniečiai sulaikė klaipėdietį, jau pernai baustą už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis. Šįkart savo namuose ir pagalbinėse patalpose jis vėl slėpė daugiau kaip 2,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai 56-erių vyrą užklupo prie savavališkai pastatyto sandėliuko, kuriame šis slėpė neteisėtą krovinį. Apžiūrėjus po senais laiptais įrengtas pagalbines patalpas, jų viduje aptikta 910 pakelių cigarečių „Marlboro Gold“, „NZ Gold“, „Minsk Capital QS“ su banderolėmis ir be jų.

Tęsdami tyrimą, pasieniečiai atliko kratą ir šalia esančiuose sulaikytojo namuose. Gyvenamosiose patalpose jie rado dar 350 įvairių rūšių cigarečių pakelių su baltarusiškomis banderolėmis. Vėliau pareigūnai atliko kratą ir viename garaže Klaipėdoje, kuriame aptiko dar 1 260 „NZ Gold Compact“, „Winston Blue“, „NZ Gold“ pakelių su banderolėmis ir be jų.

Visų rastų prekių vertė, įskaičiavus visus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, – per 10,5 tūkst. eurų.

Pareigūnai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Po apklausos sulaikytasis paleistas, skyrus jam kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Prieš metus šio vyro namuose pasieniečiai jo namuose, automobilyje ir tose pačiose pagalbinėse patalpose rado 3 056 pakelius kontrabandinių cigarečių. Tą kartą jam buvo skirta 9 900 eurų bauda.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Pasieniečiai išgelbėjo mariose skendusį vyrą

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorijoje pasieniečiai išgelbėjo vandenyje atsidūrusį klaipėdietį, kuris pats išlipti į krantą neįstengė ir buvo susižeidęs. Sekmadienį ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Kontrabandinės cigaretės iš Klaipėdos nuvedė į Švenčionėlius

Pasieniečiai praneša, kad praėjusį antradienį Klaipėdoje, šalia autobusų stoties, jų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai patikrino 58-erių klaipėdietį. Vyro turėtuose lagaminuose ...
2024-05-15
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Įkliuvo didelį kiekį kontrabandos vežęs klaipėdietis

Pasienio apaugos tarnyba pranešė, kad jos Kriminalinės žvalgybos skyriaus antradienį vėlai vakare Klaipėdoje patikrinti sustabdė vienatūrį „Ford S–MAX“, kurį vairavo ...
2024-04-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This