Ugnius Radvila – nebe opozicijos lyderis* (3)

Spyglys
Spyglys
2024-03-28

Mes „visi valdantieji norim”, – tokia fraze ketvirtadienį prieš Klaipėdos miesto tarybos posėdį savo pasisakymą iš tribūnos užviršavo opozicijos lyderis konservatorius Ugnius Radvila. Kalbėjo jis apie gyvenimą nuodijančias smulkmenas ir kvietė kartu visiems draugiškai tas blogybes pašalinti balandį.

Tokį pareiškimą išgirdęs politologas Spyglys sukluso: negi konservatoriai jungiasi prie valdančiosios daugumos? Tipo, broliausis su Žemaitaičio antisemitais, Vaitkaus oligarchais ir Grubliausko socialdemokratais? Negi dar pakvies tautą ir į Lenino pavasarinę talką?

Lenino šis veikėjas neminėjo. Bet netrukus paaiškėjo, kad Spyglio būgštavimas – ne be pagrindo: meras paskelbė, kad U. Radvila paprašė iš Tarybos posėdžio darbotvarkės išbraukti klausimą KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS MAŽUMOS VALANDA. Tautos išrinktieji vieningai tokį prašymą patenkino.

Spyglio moralas: kai nėra opozicijos, nėra mažumos, lieka tik vieninga ganomų avių banda. Valio, draugai!

 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Ugnius Radvila – nebe opozicijos lyderis*”: 3

 1. etatiniam vaitkofilui parašė:

  O tai pačiam labai patinka rusyno jedinaja rossija modelis? ką gi – kiekvienam savo 😉

 2. Aldutė parašė:

  Toks jausmas, kad poną kankina suvokimo problemos, nes kito logiško paaiškinimo nėra.

  • spyglys kiršintojas? parašė:

   Jam labai nesinorėtų, kad visi, išrinkti į miesto tarybą , dirbtų Klaipėdai . O suvokimas tikrai išplaukęs , nes miesto taryba ir yra valdantieji ! gal spygliui koks pavasarinis užaštėjimas ? 🤪 nors panašu ir žiemą nekaip jautėsi 😀 tekstai kaip iš spyglių palatos . Sveik , spygly .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This