Daugiau įmonių galės naudotis VMI kuratorių pagalba

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-03

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo šiol jos kuratorius turės didesnis klientų skaičius. Papildoma mokesčių specialistų pagalba bus teikiama 600 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių įmonių. Artimiausiomis dienomis apie tai jos bus informuotos ir pakviestos bendradarbiauti per Mano VMI.

„Kuratoriai užtikrins, kad įmonės gautų jų individualius poreikius atitinkančias paslaugas, sieks abipusiai naudingo bendradarbiavimo, realiu laiku dialogu spręs kilusius klausimus“, – pranešime cituojama projekto vadovė, Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Virginija Ginevičienė.

Toks bendradarbiavimo būdas ne vienerius metus plėtojamas didžiųjų mokesčių mokėtojų segmente, taip pat bendraujant su didelės vertės turtu disponuojančiais asmenimis. Teigiama, kad į individualius kliento poreikius orientuota papildoma mokesčių administratoriaus pagalba padeda tinkamai apskaičiuoti ir laiku sumokėti mokesčius siekiant didesnės mokestinės atitikties bei lygiaverčių konkurencinių sąlygų.

Tikslinėje grupėje yra ir 160 Klaipėdos apskrities įmonių, priskiriamų vidutinių mokesčių mokėtojų segmentui. Į projektą įtraukta ir mažesnių miestų įmonių, esą orientuotasi pirmiausia į tolygų paskirstymą tarp regionų, o rizikingumo kriterijus šiuo atveju vertinamas nebuvo.

Žadama, kad VMI specialistai padės sprendžiant itin sudėtingus mokestinius klausimus, rengiant susitikimus, operatyviai reaguos į klientų prašymus, savo iniciatyva dalinsis pastebėjimais dėl galimų neatitikimų mokesčių deklaracijose. Įmonėms papildomų pareigų dėl šių pokyčių neatsiras, kaip ir iki šiol, visas mokesčių administratoriaus teikiamas paslaugas jos gaus įprasta tvarka.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

Darbostogos iš pajūrio: pliusai ir minusai

Darbostogos užsienyje ar tik nuotolinis darbas iš namų – per koronaviruso pandemiją įsitvirtinę modeliai niekur nedingo, nors tuo ne visada ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Pajamas dar turi deklaruoti 190 tūkst. smulkiųjų verslininkų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad beveik pusė gyventojų, praėjusiais metais vykdžiusių individualią veiklą (IDV), jau pateikė savo pajamų mokesčio ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

„Neo Group” paguldė ant menčių Mokesčių inspekciją

2022-ųjų vasarį Europos patentų organizacijos patentą sukurtai cheminio antrinės PET pakuotės perdirbimo technologijai gavusiai Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikiančiai ...
2024-03-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This