Skelbia lažybas dėl Skautų gatvės* (5)

Spyglys
Spyglys
2024-04-03

Ponai ir ponios iš Skautų gatvės su ponais ir poniom iš Liepų gatvės šiuo metu yra nugrimzdę į giluminę mediaciją ir pučia rožinę miglą į rinkėjų pusę. O išties, suinteresuoti asmenys su Arūnu Tuma ir Vidmantu Dambrausku priešaky tikriausiai spaudžia merą ir visą Savivaldybės administraciją priimti galutinį sprendimą – ištrinti iš visų registrų ir miestiečių galvų šią gatvę.

Meras tikriausiai neprieštarauja. Bet yra ir trukdžių. Mat savivaldybei visgi reikia išlaikyti gražų veidą prieš klaipėdiečius. O mediacijoje dalyvaujantys radikalai reikalauja uždrausti paprastiems žmogeliams net prisiartinti prie šio kvartalo tvoros. Ir dar daugiau: atokiau einant – jokiu būdu nekvėpuoti, kad neįpūstų prasčiokų dvasios į laisvojo verslo pasaulį.

Spyglys, kontempliuodamas iš mediacijos sklindančias mintis, siūlo lažintis, kokį sprendimą priims savivaldybė. Jis stato 1 prieš 1000, kad savivaldybė palaikys verslininkus ir varguoliams neleis naudotis Skautų gatve. O kaip didelė pergalė bus pateikiama teisė prasčiokams prie jūros eiti iš vakarinės jos pusės.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Skelbia lažybas dėl Skautų gatvės*”: 5

 1. Tas pats parašė:

  Ne Vaitkus tą problemą sukūrė, čia kitų darbas ir to rezultatai. Ar Vaitkus kaltas, kad moralioji komisija nemato, jog deputatas kovoje prieš pagalvės mokestį turi savo interesų. Mielieji, ką išsirinkote, tą ir turite, Vaitkus prieš šaiką vienas nieko nepadarys. Aišku, to praėjimo nebus, bus priimtas „demokratinis ” sprendimas. Siūlau džiaugtis tuo , kad „rūrins” jūsų automobilius, o ne visus piliečius iš eilės, kad kerta miškus, o ne jūsų sodą.

 2. Čingačgukas parašė:

  Aš tai siūlau atsižvelgti į realybę ir Skautų gatvę pavadinti Tumos – Dambrausko akligatvis. O gatvę užtvėrusį šlagbaumą pavadinti Vaitkaus vardu – ir ta proga kad pats Vaitkus iškilmingai perkirptų juostelę – tai kol kas vienintelis dalykas ką jis pademonstravo mokąs.

 3. Atsisakiau parašė:

  O kam reikia ten vaikščioti? Nei autobuso stotelės, nei arti šaligatvio nuo kalno…. o juk kai tūzai pradėjo statytis, buvo aišku, kad bus uždaras kvartaliukas. Dėl tos priežasties nesirinkau siūlomo sklypo

 4. Spyglio draugas parašė:

  Pritariu Spygliui. Gatvė eiliniams bus uždaryta. Siūlyčiau ir pavadinimą pasikeisti. Iš Skautų į Tūzų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Miestas

Slipas nuleisti laivui į jūrą yra, bet privažiuoti iki jo - draudžiama

„Panaikinti kelio ženklą, draudžiantį įvažiuoti, – penktadienį Eismo saugumo komisijos posėdžio metu siūlė Klaipėdos savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vyriausioji specialistė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This