Kol kas kandidatais į šalies prezidentus registruoti trys dalyviai (3)

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-04

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį priėmė sprendimą registruoti pirmuosius tris kandidatus Respublikos prezidento rinkimuose.

Respublikos prezidento rinkimų kandidato statusas suteiktas Gitanui Nausėdai, Ingridai Šimonytei ir Dainiui Žalimui.

Sprendimas priimtas pasibaigus šių rinkėjų parašų lapų patikrinimui ir konstatavus, kad visi trys kandidatai surinko reikiamą jų dalyvavimą rinkimuose remiančių rinkėjų parašų skaičių.

Taip pat per kovo mėnesį VRK atliko ir šių kandidatų pareiškinių dokumentų patikrinimą. Konstatuota, kad kandidatai atitinka Rinkimų kodekse nustatytus reikalavimus ir gali dalyvauti rinkimuose.

Dėl likusių 5 kandidatuojančių asmenų registravimo VRK sprendimus priims kitą savaitę. Šiuo metu jų surinkti parašai dar yra tikrinami.

Visų registruotų kandidatų duomenys VRK interneto svetainėje www.vrk.lt bus atverti vienu metu, balandžio 12 d., penktadienį.

Respublikos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 d.

INFORMACIJA

VRK skelbia, jog pasikeitė po patikrinimo kandidato dalyvavimą rinkimuose remiančių rinkėjų parašų skaičius.Gitanas Nausėda surinko 36 584, Ingrida Šimonytė – 33 701, Dainius Žalimas – 22 156 parašus.

Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Kol kas kandidatais į šalies prezidentus registruoti trys dalyviai”: 3

 1. Kažkas nepadoraus parašė:

  Be baimės, po paskutinio ministro paskyrimo visiems tapo aišku, kad kažkas negerai ne tik rinkimų procese. O nepaimdama parašų rinkimo lapų, esu giliai įsitikinęs, Šimonytė pažeidė įstatymą, o gal tik norėjo atrodyti mandriau. Ne taip jau ir svarbu, prezidente, kaip rodo situacija, jai bent kol kas būti nelemta ir ačiū Dievui. Paskutiniu metu išryškėjo kažkokie kaprizai, kurie panašūs į kvailystes, o gal labiau į nesiorientavimą situacijoje. Prezidentas-šaunuolis, nepasidavė jokioms provokacijoms, dirba oriai, ramiai, nors kiauksėjimo labai daug. Kai kurie veikėjai , organizuodami karą prieš Prezidentą, vos nepriartėjo prie perversmo…

 2. Vardas parašė:

  Jokių lapų nepildyta Šimonytės parašų rinkime.VRK tiko ši klastotė. Bjauri….

  • Avatar photo Palmira Martinkienė parašė:

   Už Šimonytę, kaip ir už kitus kandidatus,žmonės pasirašė internetu. Ten, skirtingai nei lapuose, klastotės neįmanomos, nes pasirašant reikia jungtis per asmeninę el. banko paskyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika

Patvirtinti galutiniai rinkimų į Europos Parlamento rezultatai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį patvirtino galutinius birželio 9 d. vykusių rinkimų į Europos Parlamentą rezultatus. Sulaukusi rezultatų iš Lietuvos ...
2024-06-16
Skaityti daugiau

ELTA

Pritarta karinės prievolės reformai: jaunuolius šauks iš karto po mokyklos

Ketvirtadienį Seimas pritarė šaukimo reformos įstatymų paketui. Pagal numatytas pataisas jaunuoliai karinę prievolę turėtų atlikti iš karto po mokyklos. Apie ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

VRK patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus: piktintasi kai kurių stebėtojų veiksmais

Šeštadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus. Tvirtinant rezultatus, kartu buvo aptarti įvairūs II rinkimų ture ...
2024-06-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This