Palanga kopia link blogiausius COVID-19 rodiklius turinčių savivaldybių (3)

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-05

Ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinta vos 13 naujų susirgimų koronavirusine infekcija: du žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje, kaip ir trečiadienį, fiksuotas vienas susirgimas.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 26,9 proc., o uostamiestyje trečią parą iš eilės jis mažėja po 60 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje nepasikeitė ir siekia 7,9 atvejo. Uostamiestis tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių išlieka 28-oje vietoje.

Šalyje šis rodiklis sumenko nežymiai – nuo 12,7 iki 12,1 atvejo. Blogiausia situacija antra para fiksuojama Akmenės rajone, o nuliniai rodikliai jau yra 15-oje šalies savivaldybių. Tarp jų – ir Vakarų rajono savivaldybės: Pagėgiai, Klaipėdos, Plungės ir Skuodo rajonai, taip pat Rietavas ir Neringa.

Tuo metu Palanga jau yra ketvirta tarp blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių, nors joje šiuo metu oficialiai registruoti tik 6 sergantieji COVID-19.

Šalyje ketvirtadienį sirgo 543 žmonės – 16 mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nepasikeitė – liko 21.

Mirčių nuo koronavirusinės infekcijos šalyje nefiksuojama nuo kovo 17-osios – bendras tokių netekčių skaičius išlieka 9896, iš jų Klaipėdoje – 435.

Žymos: | | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Palanga kopia link blogiausius COVID-19 rodiklius turinčių savivaldybių”: 3

  1. Dėmesio parašė:

    Kasdien rašinėti tą kovidinį spamą, jums trūksta turinio?
    Koks tikslas kasdien kažkokius pirtelėjimus aprašinėti?
    Pasikonsultuokite su medikais, jei bus koks pikinis šuolis, tai ir rašyti reikėtų perspėjimą, nes dabar kažkokie memuarai niekam neįdomūs, niekam.

  2. Marijus parašė:

    Va, paskaitai žmogus tokius sraipsnius ir išsyk paaiškėja kur vaikus studijuot reik nukreipt – į žurnalistiką… Ten, kaip matosi iš rašliavos, norminės lietuvių kalbos mokėjimas nėra būtinas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Jaunųjų tinklininkų finale - palangiškių ir klaipėdiečių pergalė

Kaune „RIO arenoje“ vykusiuose Lietuvos U12 tinklinio čempionatų finaluose pergalę šventė jaunieji sportininkai iš pajūrio. Lemiamose kovose iš viso žaidė ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Politika

Baltijos šalys stiprina bendradarbiavimą gynybos srityje

Trečiadienį Palangoje susitikę Baltijos šalių gynybos ministrai sutarė, kad Rusijos agresijos akivaizdoje Ukrainoje būtina toliau tęsti trišalį bendradarbiavimą ir taip ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėdoje ženkliai pablogėjo COVID-19 rodikliai

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad antradienį Lietuvoje buvo patvirtinti 23 nauji COVID-19 atvejai (4 žmonės užsikrėtė antrą, vienas – trečią ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This