Klaipėda kultūros srityje pralenks Berlyną* (11)

Spyglys
Spyglys
2024-04-11

„Klaipėdos kultūros lygį pakelsime iki Berlyno lygio. Sieksime pritaikyti Berlyno kultūros modelį ir reikės iš Berlyno semtis patirties”, – tokias sensacingas žinias išgirdo Spyglys trečiadienį vykusio kultūros įstaigų vadovų susitikimo su naujai iškeptu Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėju Pauliumi Ignatavičiumi metu.

Naujasis Klaipėdos kultūros vedlys Paulius Ignatavičius. Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatro „Facebook“ paskyros nuotr.

Išgirdus tokius lozungus Spygliui net spygliukai pasišiaušė iš pasididžiavimo. Tik vėliau jis susimąstė, kad tie lozungai labai primena Sovietų sąjungą ir Leonidą Brežnevą. Juk tuomet sovietai grasino, jog pasivys ir pralenks Jungtines Amerikos Valstijas, kurios, komunistų valdžios nuomone, tuomet buvo atsidūrusios prie bedugnės prarajos. Pasivijo Ameriką, pralenkė ir… nusirito į bedugnę.

Tad Spyglys nuogąstauja, kad taip neatsitiktų ir Klaipėdos kultūrai, kad jos neištiktų Sovietų sąjungos likimas. Nes jau ir dabar visa Lietuva bado pirštais Klaipėdos valdžią ir šaiposi iš jos chunveibiniško, kolūkietiško veikimo subtiliame kultūros lauke.

O Klaipėdos kultūros žmonės laukia, kada Paulius suorganizuos jiems ekskursiją į Berlyną. Mat norisi pasisemti jo patirties ir alaus. Ir pargauti keptos kiaulės kinkos. Ir kartu su Spygliu linki jam visokeriopos sėkmės kultūrinėje revoliucijoje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (11):

Atsakymų į “Klaipėda kultūros srityje pralenks Berlyną*”: 11

 1. Šakelės parašė:

  Klausimas kaip išduodamos pažymos dirbti valstybės tarnyboje su tokia liga, 2022m. buvo visai neseniai, prieš du metus. Kaip valstybės tarnyba yra menkinama.
  Žmogus sirgo depresija ir labai rimtai, nekalbant apie baltus arklius nuo alkoholio, psichozę ir gydymąsį Vasaros 5 gtv.

 2. Stanislavskis parašė:

  NETIKIU, kad šis sudegusio teatro režisierius kažką galės nuveikti. Ne režisieriaus tai darbas. Tupės, algą gaus, kur norės išsišokti bus pasodintas į vietą.

 3. Pasakorius parašė:

  Naujajam vedėjui reikia ne apie Berlyną svaičiojimus skleisti, o stengtis išsaugoti ir puoselėti kas liko. Pasakorius

 4. Vaitkaus gizeliui parašė:

  Ne spygliukas spangsta, o kultūrinis daktaras su savo utopiškom pasakom apie Berlyną.

 5. Vaitkaus gizelis parašė:

  Tepasiunta Klaipėdos senojo pašto pastatų kompleksas – patiklių miestelėnų pinigų šefas skyrė daug – pralenksim visus berlynus, zagrebus, prahas ir visus kitus – Klaipėda taps nemuno aušros kolūkiu su kaziuko mugės lygio kultūriniais renginiais – ištikimųjų ir žemaitaitinių rinkėjai nereiklūs😏🤣

 6. Klaunai parašė:

  Cirkas be klounų

  Berlyniečiai nebijo politiškai aktyvaus ar kūniško meno ir greitai reaguoja į pokyčius, skirdami dėmesį rasės, LGBT bei kitų marginalizuotų bendruomenių problemoms.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kultura/vizualieji-menai/berlyno-kultura-flora-ir-fauna-geguzes-menesio-parodu-apzvalga-929-633783?utm_medium=copied

 7. Prajuokino parašė:

  Lol, prajuokino spyglius.
  Spangsta vyriokas, spangsta. Tokių kliedesių jau esame girdėję.

  • Vaitkaus gizelis parašė:

   Gal mielasis galėtumėte konkrečiai paaiškinti – kurgi tas Spyglys spangsta ir pabandyti įrodyti kad visg kultūros kolchoznikų valdoma i Klaipėda netampa visos Lietuvos pajuokos objektų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Pakrūmėse - įspūdingi baliai*

Piliečiai, kurie Klaipėdos pakrūmėse ir pakrantėse po šventinio savaitgalio renka depozitinę tarą, yra labai nepatenkinti. Mat šventę asmenys vartojo ne ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Politinė reklama, Svarbu

Klaipėdos kultūra: gerai, kad situacijai blogėti jau nebėra kur

Esu mero pavedimu sudarytoje Kultūros ir meno politikos formavimo darbo grupėje, kurioje iš viso yra 15 narių. Jau beveik 4 ...
2024-05-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Abrozdėlių ir plakatų nepritrūks*

Nenuilstančiojo agitatoriaus už/prieš visus ir viską Virginijaus rankų darbo nemarieji plakatai tinka visiems atvejams. Pamenate, kaip prieš pirmąjį prezidento rinkimų ...
2024-05-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This