Klaipėdoje atidarytas „Porsche“ centras (2)

Fotoreportažai, Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-12

Vakarų Lietuvoje duris atvėrė naujasis „Porsche centras Klaipėda“. Atidarymo vakarą taip pat buvo pristatyti ir naujausi „Porsche“ gamintojo kūriniai – elektra varomas „Porsche Taycan” ir „Porsche Panamera”. Tai jau antrasis sportinių prabangių automobilių gamintojo centras Lietuvoje.

„Antrojo Lietuvoje „Porsche“ centro atidarymas prilygsta kelionei į dar platesnį istorijos, inovacijų, aukščiausių standartų ir pažangos kupiną automobilių pasaulį. Tai mūsų žinutė visai šių automobilių entuziastų bendruomenei, kuriai atnešame aukščiausius aptarnavimo standartus, o suburdami viena aistra degančius, įgalinsime ir išskirtines iniciatyvas“, – pranešime cituojama „Porsche Lietuva“ vadovė Rasa Klimavičiūtė.

Organizatorių nuotr.

1350 kv. metrų ploto „Porsche centras Klaipėda” įsikūrė pakeliui į Klaipėdą, greitkelyje Vilnius – Klaipėda, prie Jakų viaduko.

Centro ekspozicinės salės siekia 374 kv. m., jose vienu metu eksponuojami 4 naujausi gamintojo kūriniai, o 877 kv. m. automobilių dirbtuvėse gali būti aptarnaujami 6 automobiliai – nuo atliekamos einamosios, techninės apžiūros garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu iki automobilio salono valymo ar kėbulo remonto darbų.

Prie „Porsche centras Klaipėda“ lauko aikštelėje jau nuo birželio mėnesio pradės veikti dvi elektromobilių stotelės. Vienos jų galia siekia 22 kW, kitos – 300 kW. Pastarojoje vienu metu galės krautis 3 automobiliai. Tuo tarpu specialioje centro lauko aikštelėje po stogu įkurta 230 kv. m. erdvė, išskirtinai skirta „Porsche Approved“ naudotiems automobiliams.

„Vakarų Lietuvą pasirinkome neatsitiktinai – būtent čia itin aktyviai plečiasi „Porsche“ bendruomenė, o vasarą buriasi visos šalies automobilių sporto entuziastai. Tad atverdami naująjį centrą, žiūrime gerokai plačiau – jame jau netrukus bus pradėtos įgyvendinti įvairios socialinės iniciatyvos, pradedant automobilių gerbėjų bendruomenės kūrimu, baigiant pačiais įvairiausiais renginiais ar išskirtinėmis veiklomis. Centrą matome ir kaip naują kūrybinę erdvę Klaipėdoje “, – sako „Porsche centras Klaipėda“ vadovas Martas Stepukonis.

Centro atidarymo metu Vakarų Lietuvos automobilių entuziastams pirmiesiems buvo pristatyti naujausi gamintojo kūriniai – visiškai elektrinis „Porsche Taycan“ ir „Porsche Panamera“.

Žymos: | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Klaipėdoje atidarytas „Porsche“ centras”: 2

  1. Nerka555 parašė:

    Yra,raktų pakabukas ir saldainiu dėžutė

  2. PVM parašė:

    Ar uz 49.999 auru yra ko gero?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAIPin It on Pinterest

Share This