Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų (2)

Sportas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-04-13

Nors uostamiesčio daugiabučių namų kiemuose esama per 60 krepšinio aikštelių, savivaldybė pernai skyrė lėšų atsinaujinti tik dviem iš jų. Tiek pat rengiamasi atnaujinti ir šiemet, nors nemažai šių objektų – labai prastos būklės. Kai kurie iš jų naudojami automobiliams statyti.

Savivaldybė šiuo metu ieško rangovų krepšinio aikštelėms prie daugiabučių namų Kretingos g. 27 ir Minijos g. 131 atnaujinti.

Aikštelė Kretingos g. 27 Artūro Šulco nuotr.

Paskelbtuose dokumentuose konstatuojama, kad šios aikštelės yra nesaugios, įrenginiai pasenę, surūdiję, dangos nusidėvėjusios, nelygios, apaugusios žole, žaidybinės linijos nusitrynusios. Ir yra netinkamos krepšiniui žaisti ar užsiimti lauko sportine veikla.

Aikštelių „preliminarus plotas” – 570-580 kv. metrų. Senus jų įrenginius numatoma utilizuoti, įrengti naujus krepšini stovus bei kitą inventorių. Darbus norima atlikti vasarą, per porą mėnesių.

Aikštelė Minijos g. 131. Savivaldybės nuotr.

Pernai savivaldybė skelbė apie krepšinio aikštelių netoli gyvenamųjų namų  Liepų g. 51 ir Mokyklos g. 19 atnaujinimą. 

Klaipėdos mieste prastos būklės sporto aikštelių yra tikrai ne viena. Tai „Atvirai Klaipėda” pernai pripažino  ir Savivaldybės administracijos direktoriaus patarėja Danguolė Dambrauskienė, iškart negalėjusi vardyti apleistų, nežinia kada įrengtų krepšinio aikštelių skaičiaus. Kiek vėliau ji patikslino, kad daugelis tokių objektų yra neinventorizuoti. Jų nėra savivaldybės balanse, nes tai – kažkada įrengti laikini statiniai.

Prieš keletą metų Savivaldybės administracija apklausė daugiabučių namų administratorius, kiek jų valdose yra sporto aikštelių. Gauta panešimų, kad esama 63 tokių objektų. 

Patarėja tada teigė, kad sporto aikštelių atnaujinimas pradedamas planuoti tuomet, kai gaunamas konkretus gyventojų ar kitų subjektų prašymas.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų”: 2

  1. Edis parašė:

    Tos krepšinio aikštelės grynas debilizmas.Esu gyvenes šalia tokios,neduok dieve.Dieną niekas nežaidžia,vaikai maudosi iškylauja.O vėlai vakare,prasideda linksmybės.Susirenka jaunimas,paaugliai.Ir prasideda sportas.Langai atidaryti,nes karštą,ir tu girdi kiekvieną žodį,klykavimą,ir sviedinio smūgį į lanką.Niekas negalvoja apie gyventojus kurie miega,ir ruošiasi į darbus anksti ryte.Aktyvaus sporto sikštelės nėra tinkamos gyventojams po langais.

  2. T parašė:

    Baltijos pr visos mašinomis užstatytos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos pašto kompleksas: pajudėjo ir savivaldybė

Po pasikeitimo priekaištais su Kultūros ministerija dėl buvusio Klaipėdos centrinio pašto įveiklinimo pajudėjo ir savivaldybė: pasirašyta sutartis dėl  Frydricho Vilhelmo ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Miestas

Klaipėdos žemė ir toliau bus ariama

„Leidžiu M. J. (gim. (duomenys neskelbtini) (toliau – valstybinės žemės ploto naudotojas) iki 2024-12-31 laikinai naudotis valstybinės žemės fondo žemės ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos ambicijos prie marių: nuo kalbų iki pirmųjų popierių - beveik dveji metai

„Turi būti tikslinami Karaliaus Vilhelmo kanalo sujungimo su Kuršių mariomis konkretūs sprendiniai”, – rašoma „pietinio pocentrio Stariškių rajone” galimybių studijos ...
2024-05-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This