Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų (2)

Sportas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-04-13

Nors uostamiesčio daugiabučių namų kiemuose esama per 60 krepšinio aikštelių, savivaldybė pernai skyrė lėšų atsinaujinti tik dviem iš jų. Tiek pat rengiamasi atnaujinti ir šiemet, nors nemažai šių objektų – labai prastos būklės. Kai kurie iš jų naudojami automobiliams statyti.

Savivaldybė šiuo metu ieško rangovų krepšinio aikštelėms prie daugiabučių namų Kretingos g. 27 ir Minijos g. 131 atnaujinti.

Aikštelė Kretingos g. 27 Artūro Šulco nuotr.

Paskelbtuose dokumentuose konstatuojama, kad šios aikštelės yra nesaugios, įrenginiai pasenę, surūdiję, dangos nusidėvėjusios, nelygios, apaugusios žole, žaidybinės linijos nusitrynusios. Ir yra netinkamos krepšiniui žaisti ar užsiimti lauko sportine veikla.

Aikštelių „preliminarus plotas” – 570-580 kv. metrų. Senus jų įrenginius numatoma utilizuoti, įrengti naujus krepšini stovus bei kitą inventorių. Darbus norima atlikti vasarą, per porą mėnesių.

Aikštelė Minijos g. 131. Savivaldybės nuotr.

Pernai savivaldybė skelbė apie krepšinio aikštelių netoli gyvenamųjų namų  Liepų g. 51 ir Mokyklos g. 19 atnaujinimą. 

Klaipėdos mieste prastos būklės sporto aikštelių yra tikrai ne viena. Tai „Atvirai Klaipėda” pernai pripažino  ir Savivaldybės administracijos direktoriaus patarėja Danguolė Dambrauskienė, iškart negalėjusi vardyti apleistų, nežinia kada įrengtų krepšinio aikštelių skaičiaus. Kiek vėliau ji patikslino, kad daugelis tokių objektų yra neinventorizuoti. Jų nėra savivaldybės balanse, nes tai – kažkada įrengti laikini statiniai.

Prieš keletą metų Savivaldybės administracija apklausė daugiabučių namų administratorius, kiek jų valdose yra sporto aikštelių. Gauta panešimų, kad esama 63 tokių objektų. 

Patarėja tada teigė, kad sporto aikštelių atnaujinimas pradedamas planuoti tuomet, kai gaunamas konkretus gyventojų ar kitų subjektų prašymas.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų”: 2

  1. Edis parašė:

    Tos krepšinio aikštelės grynas debilizmas.Esu gyvenes šalia tokios,neduok dieve.Dieną niekas nežaidžia,vaikai maudosi iškylauja.O vėlai vakare,prasideda linksmybės.Susirenka jaunimas,paaugliai.Ir prasideda sportas.Langai atidaryti,nes karštą,ir tu girdi kiekvieną žodį,klykavimą,ir sviedinio smūgį į lanką.Niekas negalvoja apie gyventojus kurie miega,ir ruošiasi į darbus anksti ryte.Aktyvaus sporto sikštelės nėra tinkamos gyventojams po langais.

  2. T parašė:

    Baltijos pr visos mašinomis užstatytos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Švietimas

Dėl grėsmės vaikų gyvybėms mokyklos siekia atsitverti nuo automobilių

Nors mokyklų kiemuose pavojingai manevruojantys automobiliai nuolat kelia grėsmę vaikų sveikatai ir gyvybėms, Klaipėdos miesto valdžia neskuba pritarti prašymams leisti ugdymo ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Rimkų geležinkelio pervažą visiškai uždarys dviem savaitėms

Per patį vidurvasarį vairuotojų laukia kantrybės išbandymas dėl planų suremontuoti geležinkelio pervažą ties Rimkais. „Problemų turėsim visi, linkiu visiems kantrybės”, ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This