Pakuotes ir antrines žaliavas Šilutės rajone toliau rinks „Ecoservice“

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-15

Šilutės rajono savivaldybėje pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu toliau rūpinsis aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“. Įmonė laimėjo konkursą išrūšiuotoms stiklo, plastiko, popieriaus pakuočių atliekoms surinkti ir tvarkyti.

Bendrovė informuoja, jog gegužės 1 dieną Šilutės rajono savivaldybėje specialiomis elektromagnetinėmis žymėmis bei lipdukais su identifikaciniu numeriu bus pradedami ženklinti visi atliekų rūšiavimo konteineriai, esantys individualių namų valdose ir prie daugiabučių namų. Konteinerių ženklinimas būtinas apskaitant jų pakėlimų skaičių.

Individualūs ir bendri atliekų rūšiavimo konteineriai Šilutės mieste ir rajone bus ženklinami darbo dienomis arba savaitgalį. Gyventojų prašoma supratingumo ir bendradarbiavimo užtikrinant, jog bendrovės „Ecoservice“ darbuotojai galėtų prie jų prieiti. Konteinerius kiemuose prašoma laikyti matomoje vietoje, kuo arčiau kelio ar prie įvažiavimo į kiemą, kad darbas vyktų kuo sklandžiau.

Konteinerio neradę prie įvažiavimo į kiemą ar prie gatvės, įmonės darbuotojai, vilkintys specialią aprangą, paprašys parodyti, kur konteineriai pastatyti arba pašto dėžutėje paliks informacinę skrajutę, kurioje nurodyta, kaip susisiekti su atsakingais darbuotojais – šie atvyks iš anksto suderintu laiku.

Nepaženklinti konteineriai nuo rugpjūčio 1 dienos nebus ištuštinami.

Šilutės rajono savivaldybėje per tris mėnesius bus paženklinti daugiau kaip 14 tūkst. antrinių žaliavų konteinerių, kuriais naudojasi daugiabučių ir individualių namų gyventojai.

Surinktos atliekos vežamos į bendrovės „Ecoservice“ bazę, kur rūšiuojamos pakartotinai ir perduodamos tolesniam perdirbimui.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Teismas: „Minijos nafta“ teisėtai neįleista į Kintus

Regionų administracinio teismo Vilniaus rūmai, išnagrinėję balandį jiems Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) sugrąžintą bylą, pripažino, kad UAB „Minijos nafta“ ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Regionas

Prokurorai reiškia ieškinį dar vienam Šilutės tarybos nariui

Prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniu ieškiniu dėl daugiau negu 20 tūkst. eurų, esą nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Susikibo dėl milijonų už miesto tvarkymą 

Dar vienas Klaipėdos savivaldybės paskelbtas viešasis konkursas atsidūrė teisme – šįkart buvo apskųstos procedūros dėl sanitarinio tvarkymo paslaugos vasaros ir ...
2024-05-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This