„Atviros Klaipėdos“ rėmėjams – ypatingai gimusios dovanos (1)

Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2024-04-16

Kovo mėnesį, apie kurį ši tradicinė „Atviros Klaipėdos“ ataskaita, nutiko tai, ką aš vadinu stebuklu. Būtent jo dėka galėsime padaryti tai, ko niekada iki šiol nedarėme – skirti dovanas „Atviros Klaipėdos“ rėmėjams.

Prieš mėnesį jau dalinausi, kad dalis „Atviros Klaipėdos“ įgavo kitokį pavidalą – vasario 15-ąją, Klaipėdos krašto perdavimo Lietuvai 101-ųjų metinių išvakarėse, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekoje pristačiau knygą „Pasaulio pabaiga ir kiti tarpukario Klaipėdos nutikimai“. Šios knygos ištakos – 2020-2021 metais pagal tarpukario spaudą rengtos publikacijos apie to meto Klaipėdos ir jos krašto kasdienybę.

Paskutinę vasario dieną kolega, LRT radijo žurnalistas Paulius Selezniovas pasikvietė mane į tiesioginį eterį pasikalbėti apie tai, kaip gimė ši knyga ir ką joje galima rasti. Ir tada įvyko stebuklas. Viena iš į laidą skambinusių LRT klausytojų, ponia Marija iš Suvalkijos vėliau susisiekė su manimi sakydama, kad nori prisidėti prie antrojo knygos tiražo leidybos. Man tai tikras stebuklas, nes su ponia Marija iki šiol niekada nebuvo tekę bendrauti, o ir ji pati ne iš Klaipėdos… Su ja sutarėme, kad už tokią paramą išleistos knygos taps dovanomis „Atviros Klaipėdos“ rėmėjams.

Algirdo Kubaičio nuotr.

Jau seniai supratau, kad reikėtų įvairiomis formomis, taip pat ir dovanomis, bandyti pritraukti paramą, nes tai, ką darome – tiesiog tikimės, kad mūsų darbai augins rėmėjų gretas, nedavė ir, akivaizdu, kad neduos rezultatų. Aišku, jog reikia rinkodaros, profesionalaus žmogaus, kuris tuo užsiimtų, nes ir visuomenei naudingą idėją visgi reikia parduoti. O tam finansų nėra, tad gaunasi uždaras ratas.

Taigi, pirmą kartą ponios Marijos dėka atsirado galimybė skirti dovanas mūsų rėmėjams.

Knygą įteiksiu asmeniškai arba atsiųsiu kiekvienam, parėmusiam „Atvirą Klaipėdą“ 100 eurų. Paramą galima pervesti į VšĮ „Klaipėda atvirai“ sąskaitą LT394010051004084267. Tai padarius tiesiog parašykite el. laišką martynas@atviraklaipeda.lt arba paskambinkite tel. +370 650 77550 ir susiderinsime visas dovanos atsiėmimo detales.

Pabaigai – kaip visada skaičiai apie praėjusio mėnesio finansus.

Kovą VšĮ „Klaipėda atvirai“ gavo 5397 Eur pajamų: 1100 Eur pervedė juridiniai asmenys už paskelbtus banerius, 297 Eur sudarė fizinių asmenų, 3500 Eur – juridinių asmenų parama, 500 Eur sudarė tikslinė parama knygos leidybai.

Praėjusį mėnesį išleidome 4134,29 Eur:

Atlyginimas žurnalistams – 1093 Eur
Duomenų saugyklų nuoma – 11,12 Eur
Mobilusis ryšys – 59,07 Eur
Bankiniai mokesčiai – 12 Eur
Paramos administravimo paslaugos – 0,42 Eur
Kuras – 54,89 Eur
Alga redaktoriui – 1200 Eur
Sodros mokesčiai – 506,51 Eur
Gyventojų pajamų mokestis – 417,39 Eur
IT paslaugos – 150 Eur
Kompiuterio remontas – 90 Eur
Knygų egzempliorių rėmėjams leidyba – 489,89 Eur
Įskiepis svetainei – 50 Eur.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “„Atviros Klaipėdos“ rėmėjams – ypatingai gimusios dovanos” komentarų : 1

  1. Tomas parašė:

    Atvirą Klaipėdą remiu jau nuo 2020 Spalio – kiekvieną mėnesį. Dar dabar pamenu tą pirmą emociją, kai atradęs AK kokias 3 dienas non-stop skaičiau straipsnius apie gimtąjį miestą. Pagaliau atradau, kas tikrai tuo rimtai užsiima, koncentruotai ir kartu įvairiai. Labai norėčiau, kad daugiau klaipėdiečių paremtų, nes MV dirba tikrai sunkų darbą. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuomonės, Svarbu

Kultūros finansavimas: ačiū, mere, apsieisime

Naująją kultūros finansavimo tvarką su savo bendražygiais sugalvojęs Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus birželį savo potvarkiu pagaliau išdalino šiemetinę paramą pasiūlytiems ...
2024-07-04
Skaityti daugiau

Veidai

Klaipėdos apskrities žurnalistams toliau vadovaus Jolanta Beniušytė

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininke penktadienį perrinkta Jolanta Beniušytė. „Facebook“ nuotr. Pirmininkės pavaduotiju tapo Žydrūnas Naujokas. Skyriaus ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Be kategorijos

„Atviros Klaipėdos“ balandis - su ištikimo tarno netektimi

Balandį, apie kurį ši tradicinė ataskaita, teko turėti neplanuotų išlaidų, nes tarnybą baigė nuo pat pirmų „Atviros Klaipėdos“ dienų naudotas ...
2024-05-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This